Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy nagy kérdőjel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagy kérdőjel a fejemben. Szóval tetszik egy fiú és a napokban ráirtam. Megkérdeztem hogy milyen az iskola ahová jár. És nem írt vissza miután megnézte szóval kitöröltem az üzenetet. Szerintetek miért nem válaszolt?

Figyelt kérdés

2022. jan. 13. 14:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy akkor nem nagyon ért rá, mikor gyorsan megnézte!!

Vagy nem nagyon érdekled Őt!

2022. jan. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Az elsőt kétlem a második a "nyerő". De már túl vagyok rajta. Mondom a parasztokon gyorsan túllépek.
2022. jan. 13. 15:43
 13/22 anonim ***** válasza:
72%
Ha valakinek tetszenel, egybol valaszolna
2022. jan. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Azert nem valaszolt, mert nem erdekli, es nem akar ismerkedni
2022. jan. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
65%
Attól még nem paraszt vki, mert nem pont téged akar.
2022. jan. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem arra mondtam h paraszt, mert nem jövök be neki. Latom hiányzik a szövegértés. Az parasztság h megnézi de nem válaszol. Akkor inkább ne nézze meg.
2022. jan. 13. 17:35
 17/22 A kérdező kommentje:

És hogyan reagáljak erre:

Valamelyik nap kimennék a barátnőmmel a városba és tudom h általában ő is ott szokott olyankor lenni. Mit csináljak ha lát vagy csináljak vmit? Köszönjek neki vagy vmi? És ha elkezd nevetni miután rámnéz? Vagy vegyek fel valmi cuki ruhát hátha?

2022. jan. 13. 17:59
 18/22 A kérdező kommentje:
Az öltözködéssel kapcsolatos dolgok a fiúkat nem érdeklik? pl csinos öltözet stb. ha előzőleg nem válaszolt?
2022. jan. 13. 18:01
 19/22 anonim ***** válasza:
74%

Számíthat a ruha, de nem annyit mint gondolod. Eddig amúgy úgy voltál vele hogy lezárod, akkor minek pitiznél neki? Fogadd el hogy ez ennyi volt, megpróbáltad.


Semmi nincs ha összefuttok a városban, ahogy eddig se volt. Ha akar beszélni, majd odamegy (nem fog, mert nem akar), nem kell csinálnod semmit. Nem fog nevetni, mert nem érdekled és neki is kínos valószínűleg, hogy "elutasított", általában senki nem akar rosszat okozni a másiknak.


Rá se kell nézni, nemhogy köszönni.

2022. jan. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Hát a #17 alapján nem igazán tűnik úgy, hogy túlléptél rajta...
2022. jan. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!