Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy nagy kérdőjel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagy kérdőjel a fejemben. Szóval tetszik egy fiú és a napokban ráirtam. Megkérdeztem hogy milyen az iskola ahová jár. És nem írt vissza miután megnézte szóval kitöröltem az üzenetet. Szerintetek miért nem válaszolt?

Figyelt kérdés

2022. jan. 13. 14:37
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
100%

csak ha lesz más ezen a felfogáson kicsit változtatnod kellene, hogy valaki paraszt mert megnézi de nem válaszol. Gondold magad a helyébe. A jelek szerint baromira nem kelted fel az érdeklődését (talán más típusú lányok jönnek be neki, talán van is kiszemeltje stb...), és ez a milyen a suli szöveg is csak alibi volt gondolom, hogy ráírj...(persze lehet érdekel, de biztosan meg tudtad volna kérdezni mástól is). Szóval Te sem biztos hogy válaszoltál volna ha valaki rádír, úgy hogy látásból ismered és ráadásul még csak nem is érdekel.... én nem válaszolgatok akárkinek ezért gondolom.

A másik meg, hogy barátokkal kellene ezt megbeszélned, mert 15 évesen az ide írogatás picit megtévesztő infókat fog adni neked, mert az itt válaszolók, köztük én is nem ismerjük a körülményeket teljesen. A harmadik tanácsom pedig, ne tapadj fiúkra, ráérsz még, így csak csalódások fognak érni, mert egy fiú ha tetszel neki megtalálja a módját annak, hogy ezt a tudtodra adja, nem kell neked ráragadnod, és utána elkönyvelned hogy paraszt mert nem válaszol az üzenetedre. a ruha pedig a fiúknál 100ad rangú... (tapasztalat)

2022. jan. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Még írj rá!
2022. febr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!