Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy menjek oda egy lányhoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy menjek oda egy lányhoz akit a buszon szoktam látni? 18/f

Figyelt kérdés

2022. jan. 17. 20:09
1 2
 11/11 Deadofnight válasza:
81%

A szituáció hozza. Akkortájt nős voltam szóval nem nagyon akadt ilyen problémám a fedélzeten míg utaskísérő voltam, szóval inkább a szárnysegéd szerepét játszottam. Lehet neked is jól jönne egy, ha van egy jófej cimbid besegíthet.

Az egyik kollégám egyszer mondta, hogy tetszik neki az egyik utas. Mondtam neki, hogy megszerzem neki a csaj számát, de meg kell ígérnie, hogy felhívja. Odamentem a lányhoz, megkérdezem, hogy jól érzi-e magát milyen az útja, meg ilyen semleges kérdéseket tettem fel neki, majd elmondtam, hogy ne vegye udvariatlanságnak, de az egyik kollégámnak szimpatikus, csak a srác egy kicsit félénk és meg se meri szólítani, de amióta meglátta csak róla beszélt, és ha nem veszi rossz néven, akkor szeretném elkérni a számat, ha ő is szimpatikusnakntartja a srácot, persze mondhat nemet is. A dolog bejött randiztak is Stockholmban. Persze a szám birtokában már elkezdett a srác dumálni a csajjal még leszállás előtt. Persze én meg melózhattam helyette is addig.XD


Vagy amikor kollégáim vagy pilóták(általában egyenruhában ültek) jumpseat-eltek és tudtam, hogy nincs párjuk, akkor a mellettük ülő lánynak mondtam, hogy a mellettük ülő fiatalember retteg a repüléstől, és arra kérném, hogy támogassa őt az út alatt. Persze az egyenruhát látva röhögtek, és zavarba jött mindkettő, de ez már jó alap volt arra, hogy beszéljenek, amit meg is tették sokszor. :) Ha még a kollégáim civilben voltak, akkor elmondhatták, hogy ez a Humor Harold a kollégájuk és élvezi, ha zavarba hozhatja őket, ami igaz volt, de volt olyan, aki nem volt teljesen leblokkolva, és végig dumáltak az utat a csajjal.

Szóval kreativitás, humor és tisztelet, ha nemet mond el kell tudni azt is fogadni. Ha még helyzet van ne várd, hogy a galamb a szádba repüljön. Sok sikert! :)

2022. jan. 24. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!