Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyobb esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyobb esélyem lehet a kicsit fiatalabbaknál? 19 vagyok és a 15-16 évesekre gondoltam

Figyelt kérdés
2022. jan. 30. 02:04
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

persze

az ilyen fiatal lányok állva hugyoznak a kicsit idősebbek után

mêg öt év múlva, ha lesz esetleg egy kocsid is, mêg könnyebb dolgod lesz

2022. jan. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%
12 évig nyugodtan próbálkozhatsz, mert Magyarországon ez a beleegyezési korhatár kezdete. Az én dédanyám 15 évesen ment férjhez a 20 éves férjéhez és 17 éves már szült is.
2022. jan. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem igen, en 16 evesen jottem ossze a 22 eves baratommal :D

Viszont az elozore ne hallgass 14 év alattival ne kezdj, mivel nagykorú vagy, ezért azt már büntetik.

2022. jan. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Nagyobb "esélyed" nagyon nincs csak mert fiatalabb a csaj. 20+-os is lehet simán olyan érettlen mint egy 14 éves. Nem a kortól függ hol lesz nagyobb közönséged
2022. jan. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Sokkal több esélyed van. A lányok nagyon elhiszik , hogy milyen nagy nők már, ezért nagyon jó az egójuknak, hogy egy idősebb srácnak bejönnek.
2022. jan. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Szia

Én 16L vagyok és én szívesen megismernélek

2022. jan. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!