Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan nem szeretik a kontrollm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan nem szeretik a kontrollmániás lányokat. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Én pont az ellenkezője vagyok, egy kontrollmániás lányért bármit megadnék. Persze olyanért, aki a korosztályom (18) környékén van.


Nekem az valamiért tökre jó érzés lenne, ha valamit amit amúgy szeretnék megtenni, azt nem tehetem meg a barátnőm tiltása miatt.

Ez talán azért van így bennem, mert ilyen módon is jól esik az ha másnak megfelelhetek és ő így boldog.


Vélemények érdekelnek!


2022. febr. 11. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
What?
2022. febr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Szerintem az első pár hónapban megunnad.
2022. febr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát barátom akkor te mennyél el először orvoshoz.
2022. febr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

"ha valamit amit amúgy szeretnék megtenni, azt nem tehetem meg a barátnőm tiltása miatt"

ezt bantalmazo kapcsolatnak hivjak

2022. febr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Gondolom akkor a femdom is bejön neked. Ennek pszichológiai oka van az biztos. Ezt szoktad meg otthon, olyan legkörben nőttél fel ahol folyamatosan megmondták mit csinálj vagy valami hasonló. Persze ha te jól érzed magad így felőlem, de ez úgy tűnik ezzel inkább csak az önállósulás elől menekülsz, ha azt akarod hogy más hozzon döntéseket helyetted vagy más irányítsa az életed.
2022. febr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi visszajelzéseket!

#2: Lehetséges, nem tudhatom, mert nem voltam ilyen kapcsolatban még.

#3: Kinek a papné... szokták mondani.

#4: Kifejtenéd kérlek szépen, hogy miért az? Nem tudom, tényleg.

#5: Igen, az első mondatod betalált:) És nem csak az első, majdnem az összes. Arra térnék ki, hogy önállósodás és más irányítsa az életem. Ez nekem csak ilyen szexuális téren nyilvánul meg, amúgy meg a hétköznapokban képes vagyok önálló döntéseket meghozni és felelősséget vállalni. Inkább önállósodni próbálok már, mintsem azt mantrázni, hogy "a fiatalkort ki kell élvezni, had éljek!".


Lehet ez elsőre fura, de azt gondolom, hogy tényleg így érezném magam jól.


Ilyesmivel érdemes lenne pszichológushoz mennem? Azt gondolom, hogy nincs rá szükségem, mert semmi tünet/probléma sem jelentkezik (még??).

2022. febr. 11. 14:48
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"#4: Kifejtenéd kérlek szépen, hogy miért az? Nem tudom, tényleg."

mert mi az hogy egy parkapcsolatban az egyenlo felek megtiltanak valamit a masiknak? milyen jogon? aki eleg erett ahhoz hogy kapcsolatban legyen az legyen ahhoz is eleg erett hogy kommunikaljon es kompromisszumokat kosson a masikkal. ez a tiltogatas gyerekes, undorito, bantalmazo dolog. elsonek csak valami kis dolgot tilt meg, aztan hirtelen azt veszed eszre hogy eltilt a szeretteidtol, eltilt az eteltol, eltilt a kulvilagtol. es ott vagy hogy egy borton a "par"kapcsolatod

2022. febr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!