Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek helyesen cseleksze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyesen cselekszem? Többi lent!

Figyelt kérdés

Mielőtt belekezdenék egy kis ismertető, szóval egy barátom által megismertem egy lányt, aki ugyan úgy ott él ahol én (falu).


Ez a lány 16 éves én meg lassan 20 éves vagyok, szóval van durván közöttünk 4 év.

Nagyon jó fej, nagy forma, aranyos. Az elmúlt 1 hónapban, eléggé közel kerültünk egymáshoz, én nagyon jó lány barátomnak tartom de semmi többnek, nem is érzek iránta többet, de én úgy érzem mintha ő többet érezne irántam.

Majdnem mindennap együtt utazunk buszon szóval (induláskor és hazafelé is eggyaránt), én különösképpen olyan vagyok aki szokott aludni a buszon, de ez a lány is olyan, és már azt vettem észre múltkor hogy vállamra teszi a fejét, én meg a fejére teszem az én fejemet, bár eléggé fura volt de azzal nyugtattam magamat hogy ez még természetes. Mai nap pl. (A kérdés kiírása napján), átkaroltam mint egy jó barátot de nem sokáig csak hülyéskedésből, de nem engedte elvenni a kezemet és rajtam aludt, és a kezét a lábamra tette és simogatta. Eléggé fura érzés volt, és itt éreztem hogy lehet ő már nem barátságot érez. Hagytam mert nem akartam megbántani, gondoltam lehet nem tudja kimutatni érzéseit, de utána nem hagytam végül, mert az egyik falubeli gyerek meglátott minket és úgy voltam vele, hogy ne pletykáljon. Nem esett a csajnak jól de végül is, muszáj volt megtennem.

Emellet napi rendszereséggel már azt is furának tartottam hogy rám ír hogy mi újság van velem.


Amúgy is ha éreznék iránta valamit, nem jönnék vele össze a kora miatt, mert én tisztára bűntudatom lenne hogy megrontok egy ilyen lányt.

Emellet anyum nagyon jól ismeri a szüleit, és ez fordítva, és nem akarok ebből balhét. Főleg hogy eléggé pletykás falun élünk, ezért sem.


Őszintén, nem tudom mit tegyek de megvárom hogy mi lesz ennek a vége, és ha úgy van kénytelen leszek offolni.

Szerintetek helyes vagy mit tehetnénk?



2022. febr. 26. 00:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"nem jönnék vele össze a kora miatt"

- Az a 4 év semmi...

- Sőt !

- Kimondottan ideális !

2022. febr. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem cselekszel helyesen. Az első apróbb jeleknél meg kellett volna ezt beszélni, nem pedig ennyire elhúzni. Hívd el valahová kettesben és beszéld meg vele a dolgot.
2022. febr. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1%

- Én is dumcsizgatok egy lánnyal aki 16/17 éves - és randira hívott.

- 31F vagyok !

- szóval a 4 éved az p***afüst...

2022. febr. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Na jó azért a 3as az elég gáz...


De neked, kérdező az a 4 év teljesen belefér, nincs vele semmi baj. Főleg ha amúgy jól kijöttök egymással.


Ha meg tényleg nem akarsz tőle semmit akkor azt már nagyon régen elrontottad, már akkor tisztázni kellett volna mikor elkezdtetek együtt aludni. Mostmár 2 opciód van: az egyik, hogy megmondkd neki hogy amúgy hamis képet mutattál, és nem kell neked, amin valószínűleg olyan rosszul fog esni neki (még ha elég érett is hozzá hogy ne mutassa ki), hogy vége a barátságnak is. A másik meg hogy összejöttök, de ha tényleg nem tudod ezt elképzelni akkor inkább ne.

2022. febr. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

#4.

Gáz ha cukipofa vagyok és randira hívnak ?

Tehetek én róla ?

2022. febr. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat! Igazából legközelebb mikor majd találkozok vele majd szóba hozom.

Amúgy is jelenleg nincs időm kapcsolatban életben tartani (érettségi)


De igazából nem akarom offolni, csak szeretém még jobban megismerni, és ez lehet több hónapig elfog húzódni, de én úgy szeretnék belemenni egy kapcsolatba, hogy eléggé jól kiismerem de ő is, és nagy valószínűséggel így is off lenne pedig egy részről nem tartom helyesnek.


#1. Válaszoló és 4. Válaszoló


Most komoly? A 4 év tényleg nem sok? Csak azért olyan érzés nekem mintha a szegényt lányt megrontanám.

2022. febr. 26. 09:20
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy megrontanád? Miért megrontás az hogy kapcsolatban vagy? Nem megb@szni akarod hanem szeretni nem? Majd mikor úgy érzitek mindketten akkor jöhet az is...
2022. febr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7. válaszoló


Hát ezt úgy értem, hogy még nem ismeri mi van még körülötte ilyen fiatalon (vagyis én így gondolom) és én meg "belerángatom" az ilyen kapcsolatba


Amúgy igen, nem a szex lenne az elsődleges.

De nem is tudom mit érzek ilyen szinten iránta, mert ahogy írtam nem érzek semmi szerelmi dolgot iránta. Nekem még idő kell hozzá.

2022. febr. 26. 11:06
 9/12 anonim ***** válasza:

Elég érdekes elgondolás, nagyon nem értem mire gondolsz, de ha neked ez akadály akkor akadály.


Mindenesetre minél előbb tisztázni hogy ki mit érez, és hogy mik a tervek, mert minél tovább húzza az ember annál fájdalmasabb lesz ha nem egyeznek az elképzelések.

2022. febr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9. válaszoló


Igen, lehet az is vissza fog hogy eddig csak távkapcsolataim voltak, és a félelem szól belőlem

2022. febr. 26. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!