Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van ez? Helyesen cseleks...

Miért van ez? Helyesen cselekszem?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok.

Tanulok,a megye legerősebb gimnáziumába járok.

A szabadidőmben leginkább olvasok.

Persze néha a telefonozni is szoktam.Nyilván én is tartom a kapcsolatot neten is az össze osztálytársammalAmikor chatelek mindig leszid anyukám,hogy mégis mit nyomkodom,stb.

Este,amikor alszunk én mindig chatelek/youtubozok.Tényleg.

Nem szeretek lemaradni az újdonsogákoról,mert akkor én leszek a "stréber".

A baj csak az,hogy ezt a szüleim nem díjazzák.

Mit csináljak?



2016. dec. 27. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Az én szüleim meg kikapcsolják éjszaka a netet úgyhogy esélyem sincs olyankor videózni/chatelni. De napközben szerintem biztos van egy kis időd, olyankor netezel. Hétközben én általában tanulok meg dolgom van, de a hétvége elég, hogy ne maradjak le az újdonságokról.
2016. dec. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
74%
Nálunk is pont ugyanez a probléma vagyok én 15/f öcsém 11/f öcsém kb egész nap telefonozik tabletezik én pedig ha leülök egy kicsit tanulás után facebookozni akkor meg miért nyomkodom a telefonom miért nem megyek inkább tanulni... Ez egy örök probléma :D de ha megmutatod nekik a leckéd vagy ha felmondasz nekik valamit akkor biztos kicsit megengedőbbek lesznek
2016. dec. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Az, h youtubeozol meg onmagaban nem baj, az a lenyeges resze, h milyen tartalmakat nezel, meg h emiatt nem alszol-e el tul keson, amikor masnap suli... Ezek miatt en is "aggodnek".
2016. dec. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
na te is jó szülőket fogtál ki:D Én mindig veszekszem a tanárokkal amolyan tudod kit buktassál meg témába. Egyébként 12 évesen hogy vagy már 9.es?
2016. dec. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
#4 Van 8 osztályos, és 6 osztályos gimnázium is.
2016. dec. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagyok az anyukád, de lehetnék. Felőlem úgy tartanál kapcsolatot, ahogy akarsz, viszont este 10-tól alvás 12 évesen. 8-kor suli, 8- óra alvás pedig kell.
2016. dec. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Serdülőkorban csökken a fiatalok alvásigénye. Hiába dugnád ágyba 8kor, 11ig biztos csak forgolódna.
2016. dec. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Milyen újdonságokról maradsz le este 10 és reggel 7 óra között? És minden napra jut valami újdonság? De úgy őszintén. Szüleidnek igazuk van, hogy éjszakai chatelést nem díjazzák. Oldd meg napközben, hétvégén.
2016. dec. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó.Ha hiszed hanem eléggé sokról.

Hiába nézek utána mindennek,hogy az mégis micsoda(videojátékok,stb.)még utána van kismillió dolog.Ha meg megjérdezem,hogy ez micsoda kiröhögnek.És hétvégén IS ugyanez van,hogyha lqtják a kezemben a telefont elviszik.2 óra múlva megapom,és 800 olvasatlan üzenetem jött csak oszrálytársaktól.

Szóval ez van

2017. jan. 9. 21:01
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a kedvencem amikor keresztanyukám kikapcsolja a wifit, hogy fejezzem be, de nekem korlátlan mobilnetem van xD
2017. jan. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!