Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Értem hogy megbántottam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értem hogy megbántottam szegény, és sajnálom is. De minek kellett velem kicseszniük? Ez nekik mégis miért kellett?

Figyelt kérdés
Egy lány belém szeretett, mivel csinos csaj, megdöntöttem nyilván. Egészen jó is volt. Aztán mondtam neki hogy ez nem működik, nem lehet kapcsolatom, ilyesmi. Utána egy héttel elmentünk bulizni és a srácokkal eléggé kiütöttük magunkat, erre a lányok a telefonomról felhívták az apámat hajnal 3kor előadva az ártatlan kislányokat, hogy mi nagyon berúgtunk és hogy ők nem bírnak el velünk, és nem tudják mit csináljanak, és nagyon jó lenne hogyha értünk jönne mert ők félnek. Mivel érdemeltük ki ezt az aljas viselkedést? Mármint persze, bunkó voltam, de ez csak szex, csak nem volt szűz vagy tudom is én, de most miattuk nem mehetek kb sehova amíg nem “szedem magam össze”. 17/F

2022. márc. 30. 00:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%

Látszik hogy hülye vagy.

Ha ő kapcsolatra vágyott, nem azt jelenti h már szex után otthagyhatsz...

Előbb le kellett volna tisztázni, hogy csak szexben lennél benne ...

2022. márc. 30. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%

Azért, hogy legyen miből tanulnod!

Legközelebb legyél korrekt, ha nem akarod, hogy egész életedben szénné szivassanak bosszúszomjas lányok.

2022. márc. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Megérdemelted XD
2022. márc. 30. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%

Nem úgy tűnsz, mint aki tényleg sajnálja.

Te átverted őt, de most olyannal hozott össze a sors, aki ezt vissza is adta. Fogd fel úgy, hogy kvittek vagytok.

2022. márc. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Egy valamire való ilyenkorú lány (felteszem, hasonló korú, mint te) nem éppen arra vágyik, hogy csak "megdöntsék" és ott hagyják utána. Pláne, hogy valószínűleg azért feküdt le veled, mert ő érzett is valamit. Szóval csatlakoznék az előttem lévőkhöz: megérdemelted! A lánynak pedig gratulálok, amiért van bátorsága megleckéztetni az ilyeneket!
2022. márc. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
A legundorítóbb dolog a világon kihasználni a másik érzelmeit, mind fiúk és mind lányok részéről. Őszintén szólva egyáltalán nem sajnállak. Legközelebb kétszer is meggondolod, hogy így elbánj egy lánnyal. Szólnod kellett volna neki, hogy te nem akarsz kapcsolatot. Ez lett volna fair, hogy legyen döntési lehetősége.
2022. márc. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%

Párkapcsolathoz, vagy bármilyen más kapcsolathoz láthatóan még éretlen vagy. Sajnos a megfelelő értelmi szint nem feltétele annak, hogy áll a cerka avagy nem.

Szüleidnek igaza van, össze kéne magad szedned, de ez sajnos nem rajtuk múlik, neked meg még ehhez rengeteget kellene fejlődnöd.

Ha legközelebb találkozol a csajjal, kérlek add át neki, hogy gratulálok, és szép volt :)

Mellékesen jegyezném meg, hogy aki a szexpartnerének megadja a telefonja pin-kódját, annak annyi esze van, mint egy marék szögnek. Ha meg face-ID-t állítottál be, esetleg más hasonlóan értelmes "biztonsági" belépést, akkor talán ezen is el kéne gondolkodnod, amíg szobafogságban vagy. Már ha valós ez a történet...

2022. márc. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
7-es, nem vagyok olyan hülye hogy megadjam a pinkódom, az ujjlenyomatommal oldották ki a telefonom. És még mindig nem értem miért lenne “szép” egy ilyen aljas húzás.
2022. márc. 30. 08:24
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondta, hogy “szép” húzás volt, de fixen megérdemelted. Nagyon! És őszintén szólva rohadtul nem neked kellene feljebb állnia, mert te gázabb dolgot csináltál.
2022. márc. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Te még mindig nem fogod fel?

Nem csoda hogy hülye vagy

2022. márc. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!