Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Értem hogy megbántottam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értem hogy megbántottam szegény, és sajnálom is. De minek kellett velem kicseszniük? Ez nekik mégis miért kellett?

Figyelt kérdés
Egy lány belém szeretett, mivel csinos csaj, megdöntöttem nyilván. Egészen jó is volt. Aztán mondtam neki hogy ez nem működik, nem lehet kapcsolatom, ilyesmi. Utána egy héttel elmentünk bulizni és a srácokkal eléggé kiütöttük magunkat, erre a lányok a telefonomról felhívták az apámat hajnal 3kor előadva az ártatlan kislányokat, hogy mi nagyon berúgtunk és hogy ők nem bírnak el velünk, és nem tudják mit csináljanak, és nagyon jó lenne hogyha értünk jönne mert ők félnek. Mivel érdemeltük ki ezt az aljas viselkedést? Mármint persze, bunkó voltam, de ez csak szex, csak nem volt szűz vagy tudom is én, de most miattuk nem mehetek kb sehova amíg nem “szedem magam össze”. 17/F

2022. márc. 30. 00:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem volt joga a telefonodat használni és felhívni apádat. Ez nagyon gáz.

Mindenkivel előfordult már (akár fiú, akár lány) hogy ő jobban akart valakit, mint az őt. Én nem csinálnék ebből ekkora ügyet. Fájna, meg haragudnék a srácra. De ezzel a húzással a csaj is lejáratta magát.

Nagyon dedós, hogy a szüleidet is belekeverte.

2022. márc. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
93%
megérdemelted xd egy nagyképű tiszteletlen arrogáns f*sz vagy
2022. márc. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem te aljasabb vagy hogy az erzelmeit figyelmen kivul hagyva megdugtad.


1-1 az allas igy mostmar. Jol tette.

2022. márc. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
93%
Megérdemelted faszókám. Remélem még sok ilyenbe lesz részed. További szép napot!
2022. márc. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
92%
te tuti az a nagyképű f*sz vagy aki azt hiszi hogy neki mindent de vele szemben semmit. Szerényedj le és rendezd a viselkedésed. A szüleid jól csinálják, bár remélem a csaj lemondja nekik hogy egy répázás után dobtad
2022. márc. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
92%

L'Oreal...


Mert megerdemled...

😂

2022. márc. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen megérdemelted, kihasználtad és attól, mert valaki szép nem egyenlő azzal, hogy nem vágyik komoly kapcsolatra. De amúgy meg mindenki szép a maga módján.
2022. márc. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
91%

És ő mivel érdemelte ki, hogy kihasználd?

Nem volt szép tőle, de legalább visszakaptad.

2022. márc. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
93%
Mekkora arc már ez a csaj! Mennyire igaza volt. És a legjobbat tette amit tehetett. Bíom az ilyen talpraesett csajokat.
2022. márc. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok, Kérdező: igen, mert az ujjlenyomatod megvédett attól, hogy illetéktelenek használják a mobilodat :D Pontosan erre céloztam abban, amit írtam.

Még mindig nem érted, és elnézve a reakciódat, valószínűleg nem is fogod megérteni, hogy az nem volt szép, ahogy te viselkedtél vele.

A lány csak revansot vett.

Legközelebb ne viselkedj kreténül, és akkor nem fingatnak meg, ez nem egy bonyolult ügy.

2022. márc. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!