Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek az olyan fiúk akik egész nap játszanak a gépen és nincs életük?

Figyelt kérdés
2022. márc. 16. 09:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/101 anonim ***** válasza:
96%
Ajánlom a lakótársamat 0/24 ben pörgeti. Se nem tisztálkodik, a környezetére sem figyel, ül a mocsokban. Eszi-alszik-játszik, és néha elmegy dolgozni, de amint megérkezik azonnal folytassa. Sőt, több munkahelyéről kirúgták, mert be se ment, mivel a játék fontosabb. :-D El van hízva, és a játék mindennél fontossab, ha véletlenül elmegy a net, akkor kiborul, ordítozik, csapkod. :-D Ha lenne is nő az életében, ami kizárt, le se sz*rná. :-D De egy jó pizza mindig belefér :-D
2022. márc. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/101 anonim ***** válasza:
95%
Fujj, nem.
2022. márc. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/101 A kérdező kommentje:

#1 nem mindenki ilyen, én pl nem vagyok dagadt, 53 kiló vagyok és tisztálkodok is


"Fujj, nem."


miért fujj? fejtsd már ki kérlek

2022. márc. 16. 11:01
 4/101 anonim ***** válasza:
96%
Nem, mert hiába szeretek én is lányként játszani, nem lehet egész nap azt csinálni, ráadásul szingliként olyan párt keresnék, aki világot szeretne látni, el lehet vele kb. bárhova menni és nem lenne vele unalmas az életem
2022. márc. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/101 A kérdező kommentje:

"aki világot szeretne látni, "


de minek??? google mapsen meg tudsz nézni bármilyen tájat, az utazás csak pénzkidobás

2022. márc. 16. 11:11
 6/101 anonim ***** válasza:
95%
Nem pénzkidobás, ráadásul nem csak a helyet láthatod, hanem megismerhetsz más kultúrákat, más embereket és más rengeteg dolgot megtudhatsz
2022. márc. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/101 A kérdező kommentje:

"hanem megismerhetsz más kultúrákat, más embereket és más rengeteg dolgot megtudhatsz"


wikipédiáról hallottál már?

2022. márc. 16. 11:19
 8/101 anonim ***** válasza:
96%
Na, barátom, neked se lesz nőd sose 😀 Inkább játszál. Vagy szedjél fel hasonló kaliberű tyúkot. Azt ketten eljátszogattok 😀
2022. márc. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/101 A kérdező kommentje:
a személyeskedés már hiányzott :D nem tudsz már érveket írni de valamit ide kell böfögni?
2022. márc. 16. 11:25
 10/101 anonim ***** válasza:
92%
Vannak olyan emberek, akik nem élettelenek, világot akarnak látni, karriert akarnak csinálni, családot alapítani és öregkorukra mesélni szeretnének az unokáinak a szép emlékeiről. És olyan emberek is akadnak, akik egész életükben a gépet nyomják, semmi életük és magányosan halnak meg.
2022. márc. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!