Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szingli fiúk! Boldog vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli fiúk! Boldog vagy boldogtalan vagy, hogy nincs barátnőd?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 16. 17:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mikor hogy. Legtöbbször nincs semmilyen problémám vele, de van amikor rám tör a magányérzet. Változó.
2022. ápr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Pont mint az elsőnek, szar az ha magányos az ember, de ez csak néha tör rám, általában meg jól elvagyok. Azért nem csak a kapcsolat létezik a világon.
2022. ápr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Amikor épp szerelmes vagyok és visszautasítottak vagy nem jöhetek össze egy kiszemelt lánnyal, akkor nagyon hiányzik a kapcsolat, de amikor épp nem vagyok szerelmes, akkor csak az érintés és a szex hiányzik.
2022. ápr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Most inkább ilyen fájó mert most lett vége és még szokatlan
2022. ápr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
56%
Jobb egyedül!
2022. ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
Az én életfelfogásommal jobb is hogy nincs senki mellettem. Szóval mondhatjuk hogy nem vagyok boldogtalan, mert tudom hogy jobb így mindenkinek.
2022. ápr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Boldog. A magány és az egyedüllét nem ugyanaz. Volt eddig elég barátnőm, most jó lesz egy kis pihi.
2022. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt már pár barátnőm, szóval nem ijedek meg a szingli állapottól, azaz jelenleg boldog vagyok.:)
2022. ápr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Boldogtalan vagyok, mert egyedül kell a nehézségekkel megküzdeni és nem tudom megosztani senkivel se a mélyebb érzéseimet.


De boldog vagyok, mert így ebben a számomra nehéz időben megedződhetek érzelmileg és dolgozhatok magamon a több időnek köszönhetően, így idővel lesz barátnőm, ebben biztos vagyok.


Szóval eléggé kettős a dolog, attól függ, hogy milyen nézőpontból közelítjük meg az egészet.

2022. ápr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%
Változó. Mostanság egyre inkább hiányzik egy igazi kapcsolat, de a mindennapok sodrásában gyakran nem ez lebeg előttem.
2022. ápr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!