Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek túlgondolom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek túlgondolom?

Figyelt kérdés

Van egy baráti társaságunk az évfolyamon, amivel gyakran lógok. Pár alkalommal már megesett, hogy ez a lány - nevezzük "Annának" - oda jött, mert dolga volt a többi lánnyal (lecke legtöbbször). Többször is jelezte játékosan, hogy nem köszöntem neki, ilyenkor mindig őszintén mondtam, hogy nem akartam a beszélgetésüket megzavarni (általában mikor odajött hozzánk nem figyeltem abba az irányba, mert mással beszéltem vagy hulla fáradtan a fejemet a padra hajtottam).


Pár napja történt, hogy megint csak órák után ezzel a társasággal voltam, és mással beszélgettem. Az illetőnek gyorsan elintézni valója akadt, majd amint a terembe bement, "Anna" köszönt, majd megkérdezte, hogy hol lakok. Válaszoltam a kerülettel (fővárosi vagyok), mire ő kérdezte, hogy jó-e arra lakni? Mondtam, hogy ahol én lakok (külváros) ott jó, de van ahol nem annyira jó mert zajos. Mivel az első kérdés is eléggé meglepett, rákérdeztem, hogy miért kérdi. Azt mondta, hogy mások mondták neki. Mivel udvarias akartam lenni, rákérdeztem, hogy ő merre lakik, és mint kiderült, annyira nem is lakik messzire. Ezek a kérdések eléggé megleptek.


Ügyet intéző emberünk vissza ért, én folytattam vele a beszélgetést, majd mikor elment "Anna", eléggé frusztráltan (egyik haverommal összevesztek közben, csodás :D), az irányunkba repült egy szidás, de azonnal utána megnyugtatott, hogy engem bír.


Párszor véletlenül összeakadt a tekintetünk a hónapok során a lánnyal, és nem igazán tudom eldönteni, hogy bejövök-e neki, vagy sem.


Vegyesek az érzéseim a dologgal kapcsolatban, mert egyrészt nem vagyok hozzászokva, hogy Én tetszek valakinek és nem fordítva, másrészt a "szociális ismereteim" nem a legjobbak (8 évnyi kiközösítés nem éppen tesz jót az embernek, mai napig önbizalom hiányos vagyok) és nem tudom, hogy félreértelmezem-e a dolgot.


Volt már korábban, hogy bejöttem másnak, de a személyiségem mindig elijesztette az illetőket (informatikus féle kockaság, nem szoktam úgy élni az életet mint a mai 14-18 évesek (buli, pia, szex, stb.) és chaten eléggé flegmának tudok tűnni (chaten ugye nincsenek a szövegen kívűl más jelek arra, hogy az illető mit gondol)).


Hallottam olyanokat, hogy a lány problémás, de tudtommal éppen akkoriban volt több magánéleti problémája (amiket nem részleteznék és nem is tudom a részleteket), szóval logikusnak tűnik, hogy sok sz@rságot kellett elviseljen akkoriban és az embert ez ki tudja készíteni.


Szerintetek bejöhetek neki? Hogyan tudnék további "nyomokat" találni? Kedves lánynak tűnik, igaz alig beszéltem vele eddig.


16F (a lány is, gondolom)



2022. máj. 24. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ennyiből nem következtetnék arra, hogy tetszel neki, de figyeld a jeleket, hátha lesz még pár.
2022. máj. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg akár te is éreztetheted finoman vele, hogy szimpi neked.:)
2022. máj. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy lesz. Csak nem tudom mire kell figyelni, és hogyan kell reagálni amikor jeleket ad. A normális, szemtől-szembe beszélgetések általában jól mennek, de chaten mindig elhalnak a beszélgetések mert egyoldalúak.
2022. máj. 24. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!