Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy nekem ez az első párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ezt elmondani?

2022. máj. 30. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne elmondani? Majd ha szóba kerül és rakerdez, akkor válaszolsz rá.
2022. máj. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy pedig: te vagy az első komolyabb kapcsolat az életemben.
2022. máj. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű közléssel keresetlen szavakkal.
2022. máj. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Ahogy a 2-es írja. Rövid, lényegre törő.


Egyébként, épp szex után voltunk, feküdtünk, amikor megkérdezi: Neked mikor volt az első, vagy hogyan? Majdnem rosszul lettem, nekem ő volt az első mindenben. :'D

2022. máj. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is úgy volt, hogy összebújtunk egyik délután/este és rákérdeztem ő hány lánnyal volt előttem. Mondott egy számot, majd megkérdezte nekem hány partnerem volt. Mondtam, hogy még egy sem.

(1-2 év múlva kiderült, hogy neki is én voltam az első, csak úgy gondolta imponálna nekem, ha már tapasztaltnak gondolnám)

2022. máj. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyszerű!

Mondd csak, melyik válaszának örültél volna akkor:

- Te vagy az első,

- voltam már X lánnyal,

- nem érdekelt.

Örülnék, ha őszinte választ adnál, amit előre köszönök.

2022. jún. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 ha engem kérdezel (#5) akkor a "te vagy az első" - nek örültem volna, mivel nagyon ideges voltam az első szex miatt, pláne hogy tudtam hogy több emberrel is volt együtt, nem akartam beégni. Nem éreztem volna olyan kellemetlennek a bénázásom, ha tudom, hogy neki is ez az első.
2022. jún. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#7,

igen, Téged kérdeztelek. Rájöttem, hogy erre utalnom kellett volna, de ekkor már elküldtem.

Köszönöm a válaszod, erre a felelettel számítottam.

Minden jót!

2022. jún. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!