Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mi a véleményetek arrol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a véleményetek arrol ha egy lány nem csak egyszer szeretne ágyba bújni veletek? lejjebb kifejtem;

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy neki az sem baj ha napi 2-3x. Ez normális? Ismertek lányokat akik így vannak? Esetleg ez ritkább, nem sok lány tolerálja ezt?

Úgy vettem észre, a párok 30%-a ilyen. Ismerek olyat is, ahol heti 1-2x. Meéyik a jobb és miért? Pozitív, negatív tapasztalatok?



2022. jún. 6. 01:07
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a pasid szerencsés.
2022. jún. 6. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

Nincs jó és rossz mennyiség. Az ideális az, amivel mindenki elégedett!

Ez bármekkora lehet, a non-stop-tól a soháig. A napi 3 biztosan nem a párok 30%-a, inkább a 0,3%.

2022. jún. 6. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
12%

Én utálom az autocorrectet, ki is kapcsolom alapból.

Egyébként pedig nem vagy sok. Az a srác akinek ez sok, megérdemli, hogy elhagyják majd.

Én örülnék neked, én is elnyalnálak naponta akár 5-10x is, ha úgy tartja kedvünk :-)

2022. jún. 6. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
45%
Amikor a feleségem terhes lett, akkor már annyit akart, hogy már azt mondtam a legjobb barátomnak, hogy cseréljünk már, mert én már nem bírom! A felesége is hajlott rá, mert szerinte a haverom túl sokat akart, így legalább pihenhettünk volna. Azért azt hozzá teszem, hogy az ismerettségünk gyerekkorból ered, szóval ez simán belefért. Persze nem vált komollyá a dolog. Csak arra akartam kilyukadni, hogy ez tud sok is lenni, hiába állandóan azon jár az eszünk, nem bírjuk annyiszor, mint ahányszor szeretnénk. Vagy legalábbis én nem bírtam. 😂
2022. jún. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Ha mindkettőtöknek megfelel, akkor nem. A legtöbb srác főleg tini korában ölne ilyesmiért.
2022. jún. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj, csináljátok nyugodtan.
2022. jún. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Max annyi, hogyha a barátod kér egy nap szünetet, akkor add meg neki, mert napi 2-3 szex egy idő után kikészíti a szervezetet.
2022. jún. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Nyilván nem hajtómű szegényt ennyire, bár a napi 2 is szuper sokszor, ha nincs kimerülve. :)
2022. jún. 6. 11:06
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy jobb ha kikapcsolod az autocorrect-et. :D (hajtómű)
2022. jún. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Tudom, lehet ki kellene.. :D
2022. jún. 6. 11:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!