Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mi a véleményetek arrol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a véleményetek arrol ha egy lány nem csak egyszer szeretne ágyba bújni veletek? lejjebb kifejtem;

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy neki az sem baj ha napi 2-3x. Ez normális? Ismertek lányokat akik így vannak? Esetleg ez ritkább, nem sok lány tolerálja ezt?

Úgy vettem észre, a párok 30%-a ilyen. Ismerek olyat is, ahol heti 1-2x. Meéyik a jobb és miért? Pozitív, negatív tapasztalatok?



2022. jún. 6. 01:07
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen exem. Kb az összes. Én szeretem. Volt akivel úgy kerültek össze, hogy havi 1-2 alkalmat mondott, hogy annyi a max. Abból is lett napi, mert kívánta.

Nekem hatalmas libidóm van. Az se lenne baj, ha több lenne, mint napi kettő. Volt már mikor voltam ilyen szerencsés helyzetben, akkor voltam igazán nyugodt és energikus.

Bár ezen felül is vannak vágyaim és szükségleteim, de az másik téma.

2022. jún. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
21. És akkor ő nekik is jól esett. Napi 2-3 után nem ég ki az ember?
2022. jún. 6. 13:35
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

#22

Én első sorban a partneremre figyelek, hogy neki minnél jobb legyen. Ha csak magamra figyelek, akkor se megyek el hamarabb. Így inkább teljesen a másikra öszpontosítok, persze, hogy jó neki.

Hát... Ha bírja a pasid próbáld ki. Most nem kezdenék el hosszasan mesélgetni, mert amúgy se erre irányul a kérdés. Meg nem hinném, hogy bárkit pont az én szexuális életem és fétiseim izgatnának.

2022. jún. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Én sem bánnék egy ilyen lányt. :D
2022. jún. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
15%
Áh csak az elején vagy így ezzel. Addig nincs vele gond. Onnan van, hogy majd a pasid 1 év múlva is ezt akarja és te nem.
2022. jún. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
25. Akkor eddig nem fogtál ki olyan lányt, ahogy nézem :D
2022. jún. 6. 16:56
 27/40 anonim ***** válasza:
31%
25. vagyok: inkább neked nem volt még több éves kapcsolatod.
2022. jún. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

A 2 és fél éves minek számít :D ?

Kérlek ne magad alapján ítélj meg másokat. :)

2022. jún. 6. 18:23
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
:D Óh, ne aggódj miattam. S azért hogy elítélnélek. Semmi ilyen nincs bennem. Csak azt látom a kérdésedből, hogy nem azonosak az igényeid a pasiddal. Vagy ő jár abban a cipőben amit neked vizionáltam, de ez esetben sem jobb a helyzeted. Sajnos a vágyaz beszélgetéssel nem lehet újraéleszteni.
2022. jún. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
33%
vágyaz = vágyat (Bocsi)
2022. jún. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!