Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mi a véleményetek arrol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a véleményetek arrol ha egy lány nem csak egyszer szeretne ágyba bújni veletek? lejjebb kifejtem;

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy neki az sem baj ha napi 2-3x. Ez normális? Ismertek lányokat akik így vannak? Esetleg ez ritkább, nem sok lány tolerálja ezt?

Úgy vettem észre, a párok 30%-a ilyen. Ismerek olyat is, ahol heti 1-2x. Meéyik a jobb és miért? Pozitív, negatív tapasztalatok?



2022. jún. 6. 01:07
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

29.


Nem mondtam ilyet, de neki ez az első hosszabb kapcsolata, szóval mit szeretnél? :)

Nem miatta tettem fel a kérdést, teljesen meg vagyok vele elégedve.

Mindennel és a méretével is, szóval semmilyen probléma sincs. Mások véleménye érdekel, de elnézést, máskor kérek engedélyt hogy kérdezhessek, látom nem szabad. ;)

2022. jún. 6. 22:22
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

29. vagyok:

Mit szeretnék? A világbéke az nagyon kellene, meg az hogy a kedvenc tokaji gyrososom ne csak péntek-szombat-vasárnap legyen nyitva, ja.. meg egy olyan szeretőt mint amilyen te vagy az ágyban. De amilyen szerencsém van mindhárom elég távoli.

De a kérdésedben azért ott van egy kicsit, hogy nem vagy elégedett a pasid igényeivel, hogy akarhatna ő többször téged mint most. De ez nem jelenti azt, hogy ne lenne neked jó így is. Szóval a kérdésed melyik jobb? Egyik sem jobb mint a másik amíg van benne szenvedély. Én tizenévnyi házasság után kicsit többet várnék az asszonytól mint amit olykor nyújt, de ez az én keresztem.

De a stílusod egyébként tetszik, ami érezhető a válaszodból. Bejön az irónia, esetleg a szarkazmus se áll messze tőled fogadjunk. ;)

2022. jún. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:

Még mindig meg vagyok vele elégedve.

Figyel rám, mindenhogy szeret és kényeztet is.

Az első ember, akit érdekel minden ami velem kapcsolatos. :)


Igen, lehetséges. Nem minden leány cukimuki és rózsaszín felhő. :)

2022. jún. 7. 07:44
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
Maradjon is így minden pont amit leírtál. Teljesen biztos vagyok, hogy jó csaj vagy, minden szempontból.
2022. jún. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

34.


Köszönöm szépen, de senki sem tökéletes:)

2022. jún. 7. 18:57
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

teljesen rendben van, föleg ha mindketten ugyanazt akarják (az én esetemben ;D )


de akkor is ha te többször kívánkozol mint a pasid, ez nem baj, csak egymásra figyeljetek, sokszor elöfordul hogy az egyik fél éppen többre vágyik, mint a másik.


De semmi gond, az én csajom is nem csak egyszer naponta szeretne :)

2022. jún. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
napi 2-3
2022. aug. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
16%
Figyelj ide kisfiam, a szex helye a házasságban van.
2022. aug. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:

38


Ki a kisfiú?:(

2022. aug. 4. 23:20
 40/40 NTBS ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van.
2022. aug. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!