Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szeretne ezzel üzenni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretne ezzel üzenni? Miért csinálja ezt még a történtek után is? (Elég hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon hosszan tudnék erről írni, mert még mindig nagyon sok minden van bennem és napi szinten gondolok rá, de megpróbálom röviden összefoglalni, viszont nem ígérem, hogy így is rövid lesz, szóval köszi, ha időt szánsz erre és elolvasod!


Muszáj egy kis háttérsztori is a dologhoz, hogy érthető legyen az egész, szóval:


Elég túlsúlyos voltam, mellé társult önbizalomhiány és miatt nem mertem senkinél sem kezdeményezni, elkezdtem edzeni, mondhatni "kigyúrtam" magam (haverok szavaival élve.. :D), megjött az önbizalmam és ismerkedésbe kezdtem. Megismertem egy lányt, akinek mindent megadtam, körülötte forgott az egész életem, nagyon szerettem, viszont elég rövid ideig tartott ez a kapcsolat, mert rájöttem, hogy a lány közel sem ad bele semmit sem a kapcsolatba. Nem szeretett találkozni(konkrétan egyszer sem), kifogások stb..


Bármennyire is fájt, de szakítanom kellett, mert csak magamnak ártottam volna ezzel az egésszel. Megfogadtam, hogy innentől kezdve nincs lány, hanem csak magamra fókuszálok és az eddigi 110%-os edzésbe 150%-ot teszek. Viszont akár hogyan próbálom napi szinten eszembe jut, hogy milyen jó volt elhinni azt, hogy valaki tényleg szeret (igen, csak elhinni, mert valójában nem szeretett) és fontos vagyok valakinek.. (jó, nyilván a családomnak, barátaimnak fontos vagyok, de ez teljesen más volt)

Napi szinten eszembe jutnak a dolgok vele kapcsolatban, és még mindig képes lennék újra kezdeni vele, még akkor is, amikor én konkrétan semmit nem ártottam a kapcsolatnak, mert Ő volt az, aki nem adott bele semmi effortot.


Most jöhet az a dolog, hogy "Felejtsd el, majd jön másik", és igazatok is lenne, de nem szokásom kezdeményezni senkinél sem a "múltamból" (túlsúly) adódóan, és sosem voltam olyan, akinek B és C tervei vannak, ha nem jön össze valaki.


Elég rosszul váltunk el, mert átverve éreztem magam (teljesen jogosan) és mindent elmondtam neki, ami csak bennem volt. Jöttek az oda vissza dolgok, viszont egy érvet sem tudott felhozni, hogy én miben lettem volna a hibás.

Rólam tudni kell azt, hogy, ha hibázok, akkor azt mindig belátom és személyesen kérek elnézést az adott személytől, viszont most bármilyen furán hangzik, de ha valamikor, akkor most egy kicsit sem voltam hibás ebben az egész kapcsolatban.


Ez 2 hónapja történt. Azóta történt 1-2 dolog, pl más Instagram fiókról szólt hozzá elég cinikusan egy sztorimhoz, ha kitettem valamit, és hasonlók.


Az imént is volt egy hasonló dolog, és teljesen nem értem.

Miután vége lett, mindenhonnan letöröltem és Ő is engem. Ma kitettem egy edzős kis összeállítást, amolyan motivációs dolgot, hogy honnan indultam és hol tartok most (volt már, hogy miattam kezdett el valaki edzeni, és ezeknek a videóknak mindig az a céljuk, hogy motiváljak másokat, hátha elkezdi valaki, vagy csak szimplán kérdez valaki valamit. Szeretek segíteni másoknak, főleg akkor, ha értek is a dologhoz.. :D), ezt ő is megnézte úgy, hogy nem követ engem, illetve utána be is követett.

Azaz, valószínűleg ebben a 2 hónapban végig nézett engem "titokban".

Viszont nem értem mi célja ezzel? Mit vár? Vissza követem, úgy, hogy rosszul váltunk el? Vissza követem és elkezdünk újra beszélgetni? Nem érzi ezt kicsit kínosnak?


Nem hiszem, hogy túlreagálnám a dolgot, mert ez nagyon abszurd és gáz, hogy a volt barátodat újra követni kezded csak azért, mert látod, hogy edz, főleg úgy, hogy mint mondtam, rosszul váltunk el.


Természetesen tanultam a hibámból, és ha úgy adódna, hogy megbánta a dolgokat és ez mind mind ezért van, akkor sem leszek hülye, mert ez a vonat már elment a számára. Csak szimplán érdekel, hogy mi célja van az ilyen kis "apróbb" megmozdulásainak?



2022. júl. 6. 20:24
 1/6 anonim válasza:
24%
tl;dr
2022. júl. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a célja, hogy gondolkozz rajta, megint befurakodjon a gondolataidba :)
2022. júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
85%
Azt írtad kepes lennél vele újra kezdeni,a végén azt h nem...
2022. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3# Igen, képes lennék, amilyen naiv vagyok, viszont akármennyire is szeretném, tudom, hogy ezzel csak magamnak ártanék, szóval a logikus és okos döntés az, ha megpróbálom elengedni, hiába "szeretném".
2022. júl. 6. 22:20
 5/6 anonim ***** válasza:

A kíváncsiság megmaradt.

Ennyi. Engedd el.

Sokan fújnak Norbira, de a saját és a fia példája őt igazolja.


Edzzél csak keményen. A vegeredmény nemcsak kilókban lesz mérhető. A szorongásaid is oldódnak, a gátlásaidat is le fogod vetkőzni, ki fog nyílni a szemlyiséged, és az ilyen kis epizódokon majd csak elnézően mosolyogni tudsz.

Ne törődj, hogy követ vagy nem.

Magadat motiváld, fordítsd hasznodra.

Tarts ki!

Meglesz a jutalma!

2022. júl. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbál a fejedbe férkőzni megint, de te ne hagyd neki. Szerintem tiltsd le, és akkor ő sem nézegeti a te oldalad, és neked sem kell látnod őt.
2022. júl. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!