Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem szakítás után?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves lány vagyok, az exem 22. Csak 2 hónapot voltunk együtt, mert nem működött. Az első 1-2 hét jó volt, aztán kezdődött. Betegesen féltékeny volt (nem adtam rá okot). Mindig gyanusítgatott hogy más fiúkkal beszélek/találkozok, nem engedte hogy találkozzak a barátnőimmel, megszabta hogy kivel barátkozhatok, nem mehettem el nélküle sehova. Ha itthon/suliba voltam, sose hitte el hogy nem fiúval vagyok, ha egy nap nem nála aludtam este hanem itthon, azt hitte hogy más fiúnál alszom, ha elmentem Anyukámmal vásárolni, azt hitte hogy más fiúkkal találkozok. Plusz mindig annak kellett lennie amit Ő akart, mindig parancsolgatott, lelkileg bántott, mindig bizonygatnom kellett hogy mennyire szeretem, és még sorolhatnám. Kapcsolatunk vége felé kiderült róla hogy rengeteg dologba hazudott nekem (előző kapcsolatairól, családjáról, barátairól stb). Szakítottam vele. Ekkor másnap felkeresett, hogy nagyon sajnálja, és hogy neki olyan rosszul esett lelkileg amiket hozzávágtam, hogy nem tud menni dolgozni mert rosszul van, menjek át hozzá stb. Tudtam hogy nem jó ötlet, de kibékültem vele.

Következő héten minden ok nélkül szakított velem. Nyilván fájt mert szerettem, de tudtam hogy nem egészséges a kapcsolatunk. Szakitás után kb 2-3 nap múlva felkeresett. Azt mondta azt hitte hogy küzdeni fogok érte, biztos van már új barátom, béküljünk ki, stb. Napokig mondtam neki, hogy nincs értelme kibékülnünk, nem jó ez a kapcsolat, de végül beadtam a derekam hogy találkozzunk. Találkozó előtt 1-2 nappal, elkezdett flegmázni, alig írt vissza, és visszahallottam hogy más lányokkal flörtölt. Szó nélkül letiltottam. Eltelt 3 hét, már szinte alig gondoltam rá, buliztam, ismerkedtem, éltem az életem. Majd egyik nap felkereste barátnőmet, hogy szóljon nekem, hogy oldjam fel mert akar velem beszélni. Elkezdte megint, hogy mennyire megváltozott, mennyire bánja ahogy velem bánt, hiányzok neki, csak egy utolsó esélyt kér. Megint napokig írtam neki hogy hagyjon békén, de a végén megint nagyon naiv voltam, és beleegyeztem hogy találkozzunk. Aztán talákozó előtt, ismét elkezdte azt amit előzőleg, ismét letiltottam. Ennek 1 hónapja.


Semmi rosszat nem tettem ellene, minden tőlemtelhetőt megtettem, hogy működjön a kapcsolatunk. Miét bánik így velem? Miért keres fel állandóan, ha nem akar már tőlem semmit? Miért nem hagy továbblépni?

Köszönöm szépen ha elolvastad!



2022. júl. 30. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert buta vagy és hagyod.
2022. júl. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le a halálba. Az ilyen nem érdemel többet.
2022. júl. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert unatkozik, és kell valakinek a figyelme. Te meg simán hagyod, hogy így bánjon veled, belemész a játszmáiba, ezért keres fel újra meg újra. Nem érdemel meg téged, te jóval több vagy ennél, szóval ha legközelebb felkeres, ne engedj neki többet!
2022. júl. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy b-tervnek tart, vagy szórakozik veled.
2022. júl. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!