Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt miért csinálha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt miért csinálhatta?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval kezdem az elején. Volt egy fiú akivel kezdett köztünk alakulni valami, legalábbis én úgy láttam és az egyik barátnőm is. Azonban soha nem beszéltünk, ő nem kezdeményezett, én meg nem mertem. Aztán ő elment gimibe, és mivel én egy másikba mentem, arra gondoltam hogy megpróbálom legalább bejelölni facebookon. Meg is csináltam, de semmi reakció nem történt, nem is jelölt vissza, de nem is törölt.

Szerintetek ez miért van?

Vagy lehet hogy eleve nem is kedvelt csak én gondoltam túl?

Légyszi segítsetek.



2022. szept. 4. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem akar tőled semmit csak többet láttátok bele a dologba. Ennyi.
2022. szept. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindegy akkor ennyi volt, köszi a választ :)
2022. szept. 4. 21:59
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen :(
2022. szept. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!