Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kedvelhet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kedvelhet?

Figyelt kérdés

Most mentem 10. osztályba, és lettek új osztálytársaim, akik más suliból jöttek. Köztük van egy fiú is, aki előreengedett, amikor mentem ki az ajtón, és rám mosolygott, én vissza mosolygtam. Majd másnap megint csak rám mosolygott, én is vissza. Ma amikor mentem hazafelé a suliból, kérdezte merre megyek, mert megvár.

Együtt mentünk egy darabig, de nekem más felé kellett mennem, szóval elköszöntem tőle.

Kedvelhet engem?

Ez így nagyon elhamarkodott tudom, hiszen alig pár napja találkoztunk először.

Nagyon aranyos fiú, még sosem tetszett eddig senki...

Mikor hazaértem bejelöltem ismerősnek, vissza is igazolt.

Szerintetek kedvel? Vagy csak szimplán jelleméből fakadóan kedves, és mindenki mással is így viselkedik?

Előre is köszönöm aki válaszol



2022. szept. 7. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tetszel neki, érdeklődik irántad. Egyelőre semmi több. Légy természetes, akár mással.

Beszélgess, ismerkedj, de ne hurtelenkedd el, ne “ájulj el” attól, hogy most éppen tetszel valakinek. Lehet, hogy jövő héten mást kísérget. Lehet, hogy csak haverkodik.

Gondolj arra, hogy még pár évig egy suliba jártok.

2022. szept. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez de aranyos :)
2022. szept. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyes, nagyon szerény, kedves srác, nem úgy néz ki, mint aki az a fajta lenne, aki minden héten mást szédít. De azért köszönöm, megfogadom a tanácsod!

2022. szept. 7. 15:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az már egy jel, hogy megvárt téged. Elég valószínű, hogy bejössz neki. Szerintem tudja mit csinál, mert elég hamar előteremtette azt a lépést, hogy kettesben legyen veled. Szerintem idővel elhív majd randizni is, éreztesd vele, hogy neked is bejön ő... és akkor szép lassan halad majd előre a dolog :)
2022. szept. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem értem, ma mi volt vele.

Végre azt hittem, hogy van valaki

aki végre tetszik és még csak nem is seggfej, nem szar le magasról,

meg aranyos is. Erre ma meg rám se néz...kerestem a tekintetét, de

vagy csak nem figyelte és nem vette észre, vagy direkt kerülte a

tekintetem. Egyszer elkaptam a tekintetét, rámosolyogtam, kissé félénken vissza is mosolygott, de volt vagy 1.5 másodperc, vissza is kapta.

Most vagy elege lett belőlem, rájött, hogy mégsem tetszem neki, vagy (de ez elég valószínűtlen szerintem) nagyon zavarban van. Hát, mostmár mindegy. Kicsit azért szomorú vagyok. Nem hiszem, hogy tolakodó lett volna bejelölni ismerősnek, elvégre osztálytársak vagyunk...nem értem, én nem értem. Legalább ha tudnám, hogy most zavarban van, és azért kerüli

a tekintetem, vagy elriasztottam magamtól. De nem tudom, fogalmam sincs. Kikészít idegileg.

Dühös is vagyok, mert naívan azt hittem, hogy rögtön fog velem beszélgetni, de ma még azt se kérdezte meg, hogy akarok-e vele menni haza. Rám se nézett, pedig meg tudta volna kérdezni, ha akarja. Én nem akarok kezdeményezni, mert úgy gondolom ezt neki kellene, hiszen ő a fiú. És én meg nagyon olyan vagyok, hogy ha kezdeményeznék, akkor elriasztanám magamtól.

Mert kapcsolatfüggő lennék.

Most mi van akkor, szerintetek zavarban van, vagy elriasztottam őt magamtól?

2022. szept. 8. 14:16
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Ezt nehéz megítélni ennyi idő után, mindenkinek lehet rossz napja... Szinte kizárt, hogy egy jelöléssel elijesztetted
2022. szept. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!