Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen éretlenek a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen éretlenek a fiú osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Mai irodalom órán (10.-sek vagyunk) a tanár a tananyagról hirtelen rákanyarodott az ismerkedés témájára, kinek kell kezdeményezni, mikor kinek illik fizetni, meg az erkölcsi része a dolognak. Ja meg hogy a kettős mérce mennyire rossz dolog. Mi, lányok nagyon jót beszélgettünk, de az egyik srác meg se mukkant, néha röhögött egyet-kettőt, a másik néha megszólalt, de semmi konkrétat nem mondott. Miért ilyen éretlenek?

2022. szept. 19. 20:21
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
86%
A fiúk nehezebben nyílnak meg, nehezebben kommunikálnak privát dolgokról, nekik ezt hosszabb ideig tart megtanulniuk. Valószínűleg evolúciós oka van. Vadászat közben a kommunikáció pragmatikus jellegű volt, kifejezetten hátráltatta volna a munka sikerét. A nők otthon maradtak és főztek, eközben volt idő, mód csevegni.
2022. szept. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 NTBS ***** válasza:
20%
Mert nem tudnak hozzászólni.
2022. szept. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem az összefüggést. Lehet olyan szempontból még érettebbek is, hogy amihez nem tudnak érdemben hozzászólni, ahhoz nem szólnak hozzá. Nem tudják ők sem hogy kell ismerkedni, de ti sem. Nem tudom hány embernek van párja az ott lévők közül, de azokat leszámítva max elképzelésetek lehet hogy mi hogy megy, az alapján amit a filmekben latatok vagy olvastatok.
2022. szept. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
85%
Lehet te vagy lemadarva és azért röhögött mert számára dedó amiről beszéltél. Én is mikor ilyen téma volt kiröhögtem a nagy érett lány osztálytársakat akik annyit tudtak mondani hogy hát ő izé idősebb fiúk érettebbek és akkor csak azokkal jövünk össze mert mi már érettek vagyunk (sajna ez trend és már rég nem értelmesebbek a lányok max fizikailag érnek hamarabb néha, de el van hülyülve a társadalom és ez főleg a lányokra igaz) Amúgy minden 16 éves azt hiszi mennyire érett, a te korosztályodat a legkönnyebb kihasználni ezért repülnek rátok a 20+-osak, nem azért mert érettek vagytok :D. 19/F
2022. szept. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
19%
14. Manapság kihasználni inkább a korabeli fiúk szokták a lányokat.. adnak nekik drogot , piát azt rá repulnek a szetcsuszott lányra.. egy idosebb fiú komolyabban gondolkodik es nem az ertelmetlen gyerekes dolgokon rohogcsel .
2022. szept. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
58%

14-es vagyok

Az idősebb fiú aki komolyabban gondolkodik az nem a fiatalabb lányokra gerjed mert "érett".

Egyébként a komoly gondolkodás nem korhoz kötött, vannak elveszett 40 évesek is meg 20 éves pénzes vállalkozók is. A kábítószer meg minden korosztálynál jelenvan kb 14-től kezdve sajnos, mondjuk a 30 alattiaknál gyakoribb.

2022. szept. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
70%
16. Azért a gerjedés és az között hogy lánynak megtetszik van különbbség. A te szerencsétlenségedet ne vetísd ki másra.. neked akkor se lenne csajod ha nem az idősebbekre mennének.
2022. szept. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

16-os vagyok.

Mindíg van kivel összejárnom szóval a szerencsétlenség messze áll tőlem, szimplán én vagyok az az ember akit marhára zavarnak egyes emberek nézetei minden létező témában. Például több mint valószínű hogy te sem vagy még azon a szinten hogy lásd mit rontanak el mások. Ne aggódj, nem én vagyok az az ember akiért aggódni kell. De most gondold el pali, 19 vagyok mit akarnék egy 14-16 éves lánytól? Persze nekik kézenfekvő lenne, hogy van kocsim meg pénzem és milyen kényelmes lenne velem egy kapcsolat de nem én leszek az a madár aki liliomtipró g3c1 lesz. Nem azt mondom, hogy nem létezik olyan 16-17 éves akit ha megismernék nem gondolnám máshogy ezt az egészet, de ha egy srácnak folyton fiatalabb barátnői vannak az már épp elég intőjel. Az ha csak úgy "egymásra találnak" és tényleg tökre összeillenek az más, de általában nem ez a helyzet. Azért ismerek pár szerencsétlent aki 19-20 évesen bőgött a 14 éves lányok után, hát next level szánalmas volt. Nem hogy a saját korosztályukat de még azokat a kislányokat se tudták befűzni (mondjuk jobb is).

2022. szept. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
17%
18. 19 éveshez egy 16 éves teljesen ideális.. ezek nem nagy számok .. liliom tipro majd az lenne aki 20 évesen 12 -3 évessel kezd na meg törvénytelen is. Az írásod alapján te még nagyo kölyök vagy bástya.
2022. szept. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
49%

Ideálisnak nem nevezném, mondjuk nem is vészes. De a 20-hoz a 15 is elég beteg, felesleges a 12-3 ig lemenni :D

Szomorú ha engem gondolsz elég kölyöknek, miközben te akarsz meggyőzni arról miért ideálisak a fiatalabb lányok, gondolom te is tipik az a szerencsétlen vagy akinek 3-4 évvel fiatalabb a barátnője mert a korosztályod a lábát sem törölné meg benned.

2022. szept. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!