Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen éretlenek a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen éretlenek a fiú osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Mai irodalom órán (10.-sek vagyunk) a tanár a tananyagról hirtelen rákanyarodott az ismerkedés témájára, kinek kell kezdeményezni, mikor kinek illik fizetni, meg az erkölcsi része a dolognak. Ja meg hogy a kettős mérce mennyire rossz dolog. Mi, lányok nagyon jót beszélgettünk, de az egyik srác meg se mukkant, néha röhögött egyet-kettőt, a másik néha megszólalt, de semmi konkrétat nem mondott. Miért ilyen éretlenek?

2022. szept. 19. 20:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
83%
Egyetértek a 19essel, és volt már 3 evvel fiatalabb, velem egyidős és 4 évvel idősebb barátnőm is. Na ilyenkor mi van.
2022. szept. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
28%
20. Én az vagyok akivel minden nő le áll te ifjú incel szökevény .
2022. szept. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
90%

18-as meg pár hozzászóló vagyok.

21-es, azzal nincs baj, de azzal igen ha tipik az vagy aki ténylegesen a fiatalabbakra repül rá direkt :)

20-as, képzelem... Incel szökevény?

Soha nem kérkedek azzal hány nővel feküdtem le, de nagyon valószínű hogy számban és minőségben is a többszöröse a tiédnek. Amelyik kutya ugat, az nem harap. "minden nő le áll velem" jólvan kiffiam.

2022. szept. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
9%
23. De te beteg vagy.. ez természetes..3 ev nem sok , nem beteges .. egy 19 eves fiu kb egy 15 eves lany agyi szintjen van. Sok 18-20 éves 30 as pasikkal van.
2022. szept. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
74%
Azért, mert szerencsétleneknek barátnőjük sem volt még soha, titeket meg a 20-30 éves dugogat, és veszik nektek az ajándékokat...
2022. szept. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
89%
Én most igazán értem, hogy ebből miért azt szűrted le, hogy éretlenek. Engem sem érdekelnek az ilyen témák, pedig lány vagyok.
2022. szept. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

#11

Egyrészt, ennek leginkább társadalmi okai vannak. Másrészt, mára már tudjuk, hogy nem csak a férfiak vadásztak annak idején és nem csak a nők őrizték a tüzet.

2022. szept. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
79%

#27


Biztosan voltak kivételek, de a domináns munkamegosztás ez volt.


Manapság nagy divat mindent a társadalommal magyarázni, és figyelmen kívül hagyni a genetikai adottságokat, de ez olyasmi, mint homokba dugni a fejünket. A férfiak és nők testfelépítése, hormonháztartása, génkészlete stb. jelentősen különbözik, és ez kihat egy csomó viselkedési mintára is.

2022. szept. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Sajnos a korodbeli srácok többsége ennyire éretlen. Ezért van az, hogy a hozzád hasonló lányok közül sokan ismerkednek apjuk korabeli férfiakkal.
2023. máj. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!