Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 napja ismerkedek egy lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 napja ismerkedek egy lánnyal a badoon. Ebbe a 2 napba úgy érzem megtaláltam a közös hangot. Ma pedig már vissza se ír. Mi lehet az oka? Fent van, de ma egyáltalán nem ír.

Figyelt kérdés
Hagyjam, vagy még várjak?

2022. szept. 22. 18:57
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Engem facebook társkeresőn akart egy csaj lehúzni. Először mondogatta hogy mennyire tetszek neki stb meg küldözgette a sziveket utána kibújt a szög a zsákból és tennem sem kellett ezért semmit. Most nem vagyok olyan jó anyagi helyzetben hogy én embereket kisegítsek egy kis lóvéval de nem bántam meg hogy így alakult. Ezek után jöttem rá hogy ez egy kamu csaj volt aki csak pénz akart volna lenyúlni. Utána hogy ezt (szépen) közöltem vele se kép se hang és láttam hogy le vagyok tiltva. Pedig ha 10 perccel később tilt le még ki is osztottam volna hogy elnézést én egy 2 lábon járó ember vagyok jah és mellesleg egy érző lény nem egy banki autómata amiből pénzt lehet kivenni, megkapta volna a magáét de gyorsabb volt. Ilyenek a társkereső oldalak és ez megtörtént, nem a hasamra csaptam és kitaláltam. Vigyázzatok ezekkel a kamu k.csögökkel!
2022. szept. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
90%
10-es válaszolónak meg a tanácsát mindenki fogadja meg mert kitudja milyen emberek vannak az ilyen profilok mögött. Pl: pénzlehúzó, agresszív drogos ember, pedofil bárki lehet ha nincs igazolva. Viszont ilyenkor azt kell csinálni hogy videócsevegést kérsz tőle, ha kifogások mögé bújik vagy ha megcsörgeted egyből kinyomja akkor azt autómatikusan tiltani kell! Nekem meg a 10-es válaszolónak van már tapasztalata ilyen és ehhez hasonló oldalakról. Nem mellesleg az egész direkt úgy van csinálva hogy az oldal üzemeltetői járjanak a legjobban te meg aki felregisztrálsz meg a legrosszabbul. Nem csak hogy nőt nem vagy alig találsz de még a pénzed is lenyúlják különféle előfizetésekre meg kreditekre hivatkozva. Online internet egy veszélyes terület, nem hiába mondják azt hogy élőben kell ismerkedni és ha van szimpátia utána facebook és messenger meg stb!
2022. szept. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
89%
10es vagyok, látom másnak is van fincsi tapasztalata:D
2022. szept. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
10-es! Mióta társkeresőzöl vagy ahogyan én hívom ezeket az oldalakat foskeresőzöl?
2022. szept. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Nekem a legundorítóbb mydates meg flirt oldallal is volt tapasztalatom a szép vagy.hu ról meg ne is beszéljünk.
2022. szept. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Dugó pajtinak jók ezek az oldalak. Találkoztok, dugtok aztán ennyi.
2022. szept. 24. 17:14
 17/26 anonim ***** válasza:
Igen! Jól látod kérdező Nicholas Victor hiába prédikál hogy ezek az oldalak mennyire nagyszerűek ha jó képekkel meg szöveggel rendelkezel.
2022. szept. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy ez fogom csinálni. Találkozzunk, dugjunk egy jót aztán csá.
2022. szept. 25. 12:42
 19/26 anonim ***** válasza:
Nem írsz hülyeséget. Nekem írt egy lány tinderen hogy mi a helyzet velem aztán meg találkozni akart. Ugye este volt én meg messze laktam tőle másnap meg már nem volt aktuális. Ennek is kolbász hiánya lehetett de akkor elmehetett volna hamarabb a boltba mielőtt bezár. :D Tipik társkereső oldalon fent levő Dugó csajszi és minket férfiakat szapulnak. Nem csak mi akarunk dugni!
2022. szept. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Tehát ha jól értem ha találkozunk akkor tuti siker dugni egy csajjal? Hogyan megy ez? Megmondom dugunk e wazd és ennyi?
2022. szept. 25. 16:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!