Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 napja ismerkedek egy lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 napja ismerkedek egy lánnyal a badoon. Ebbe a 2 napba úgy érzem megtaláltam a közös hangot. Ma pedig már vissza se ír. Mi lehet az oka? Fent van, de ma egyáltalán nem ír.

Figyelt kérdés
Hagyjam, vagy még várjak?

2022. szept. 22. 18:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ilyenben még nem volt részem ha ahhoz a csajhoz közelebb laktam volna akkor tudnék tanácsot adni, így sajnos nem. De ha virítod a zsozsót akkor bárkit megdughatsz aki nőből van. Mai világban az emberek 80%-a a pénzre megy. Ha pénzed van Isten vagy!
2022. szept. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Akkor inkább a rosszlanyok.
2022. szept. 25. 16:58
 23/26 anonim ***** válasza:
Szerintem is! Ott a lényegért fizetünk és a nők meg is csinálják! Jah most a sok eljegyzett nő meg a kapcsolatban levő hogy megsértődik de ez az igazság. Ha ők tudtak a pasival kommunikálni amiből kapcsolat lett velünk a mostaniak miért nem tudnak?
2022. szept. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Hát igen
2022. szept. 26. 07:31
 25/26 anonim ***** válasza:
Na ezért tart ott a társadalom ,ahol tart .. szánalmasak ezek a mai "férfiak" mind csak a fa..át akarja kiveretni. Akitől meg pénzt lehet lehúzni ,az meg is érdemli ,ha ilyen hülye ,hogy pénzt adjon egy ismeretlennek. Voltam fent nőként társkeresőn ,abból 10 férfiból 1 aki nem du.ni akar. Nekem ,ha valaki azt írta ,hogy szex? Megírtam verje ki magának... Ingyen pna nincs ,legalább is nálam ..
2022. okt. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
25-ös! Mintha csak mi velünk féfiakkal lenne a baj, a nők teljesen tökéletesek. Kommunikáció tan óráról meg a 80-90% hiányzott hiszen a normális kommunikációhoz mínimum 2 ember szükséges. Ez a mai generáció tényleg halálra van ítélve. Normális ismerkedni nem tudnak a nők sem és a férfiak sem, amelyik meg ismerkedik az meg általában felszínesen kép alapján. 2022-ben a belső értékek már sz.rt sem érnek csak a külső. Ha jó külsőd van akkor a leggázabb dumával is sikereket érsz el, ha rossz külsőd van akkoe egy költő versből idézett szerelmes rész is kevés lesz. Szerelemhez külső és a belső is egyaránt kell de a sok velem egykorú pontosabban a Z generáció ezt nem tudja, ha viszont tudja akkoe szégyellje magát!
2022. okt. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!