Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülőket mennyire 'kell'...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülőket mennyire 'kell' beavatni a fiúügyekbe? Elmondjam, hogy találkoznék kettesben egy férfival?

Figyelt kérdés

12.-es vagyok, tavasszal leszek 18 éves (lány vagyok).


Egy férfivel jóban lettem kb 1 hónapja, közös barátok miatt (ez így fura leírva, nyilván nem egy a baráti körünk, de voltam egy vacsorán, ahol ugyanazokat az embereket ismertünk, be lettünk egymásnak is mutatva). Nem nagyon akartam híresztelni, hogy én ott ülök gimisként, úgy tudta, 20 vagyok és egyetemista, szóval ezért volt akkor 'bátrabb'. Másnap elmondtam neki, hogy hát én még egyetem közelében max nyílt napon voltam, akkor eléggé visszább vett... Viszont azóta is dumálgatunk, volt, hogy az óráim után együtt ebédeltünk, vagy most pl. hogy hideg van reggel, elvisz kocsival. De semmi olyan nem történt, nem is voltunk úgy soha, hogy csak kettesben, mert mindig emberek között találkozunk, vagyunk, kocsiban a pirosnál meg nem történik semmi nyilván.

Viszont ma elhívott vacsorázni, magához, jövő hétre. Ő főzne, meg minden. Tök szívesen mennék, mert nagyon (NAGYON) vonzónak találom, helyes, vicces, udvarias. Attól, amiért idősebb, tudok vele mindenféléről beszélgetni és nagyon értelmes, van véleménye mindenről, mindenhez hozzá tud szólni. De mint írtam, nem éppen korombeli. Nincs még 50, de a szüleimnél idősebb pár évvel. Gondolom, hogy nem ő lesz a férjem, de mióta ő így van, azóta nem nagyon érdeklődtem senki más iránt, meg tök sokszor gondolok rá.


Alibim lenne itthon, mert sokszor járok el, vagy alszok barátnőimnél, semmi gondot nem csinálna anyukám, ha írnék egy smst este, hogy filmezünk, beszélgetünk és majd délelőtt érkezem. Akkor, ha úgy tudja, hogy a barátnőimmel vagyok, pasi miatt még sosem maradtam így ki, nem is nagyon randiztam eddig, az az igazság. Szóval most elég patthelyzetben vagyok. Mit tanácsoltok?



2022. dec. 4. 17:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Én 41 éves vagyok, de nagyon jól emlékszem a "fiatalkoromra". Szerintem már bőven abban a korban vagy, amikor egy lánynak lehet párkapcsolata. Viszont nem hiszem, hogy a legjobb ötlet egy vénemberrel kezdeni, mert hozzád képest ő egy öreg ember. Nem is értem milyen témáitok lehetnek. Azt értem, hogy neki vonzó egy friss husi. Nem mennék bele a helyedben.
2022. dec. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Nem biztos, hogy annyira a párkapcsolat lenne a mi vonalunk, vagyis hát nem tudom... Nem ámítom magam, nyilván aki eddig a házasság, családalapítás ellen volt egész életében, hirtelen nem fog megváltozni. De ez így is van jól, mert gimisként engem sem ezek foglalkoztatnak.


Témánk meg tényleg rengeteg van, van, hogy 1,5-2 órákat beszélünk telefonon este is úgy, hogy napközben is találkoztunk előtte. Bármiről tudunk beszélgetni.

2022. dec. 4. 18:00
 3/29 anonim ***** válasza:
88%
Nem avatnám be, de nem is randiznék ilyen öregemberrel. Őszintén, így 41 évesen se valószínű 😂
2022. dec. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%

háromszor annyi idős mint te, mit akarsz ettől....????


Szerinted mire kellesz neki?


Gondold végig, és dönts...

2022. dec. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem beszélj vele, hogy ő mit gondol erről a helyzetről. Derüljön ki az ő álláspontja is, és utána majd alakul valahogy.
2022. dec. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
100%
Hát így elmondás alapján nem tűnik rossz szándékúnak, de lehet hogy csak a vonzalom beszél belőled. Én nem hiszem hogy belemennék, inkább egy korodbelit válassz mert sajnos elég gyakori hogy az idősebb férfiak csak azért akarjak a lányokat…
2022. dec. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
26%
Apukáddal milyen a viszonyod? Mert ez durván apakomplexus :(
2022. dec. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 NTBS ***** válasza:
78%
Szerintem szólj a szüleidnek. Ha nem tudnak róla és baj lesz, akkor akkor nem tudnak segíteni.
2022. dec. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem 'fiuugy'. 17 evesen egy majdnem 50 eves, a szuleidnel idosebb pasas lakasara egyedul felmenni 'vacsorazni' egyszeru ostobasag. Naiv vagy ha azt hiszed nem akar megdugni es naiv vagy ha azt hiszed hogy ez egy egeszseges kapcsolat barmilyen szempontbol is.
2022. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
94%
"nem is nagyon randiztam eddig" - Főleg emiatt nem ajánlanám ezt. Ekkor a korkülönbség mellett eleve rizikós belemenni bármibe is, de tapasztalatlanul méginkább veszélyes. Az meg egy újabb dolog hogy az ilyen ismerkedések 90%-a szexel végződik, tehát sanszos, hogy ő is csak arra hajt. A te életed és a te döntésed, de én ezt nem eröltetném.
2022. dec. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!