Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülőket mennyire 'kell'...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülőket mennyire 'kell' beavatni a fiúügyekbe? Elmondjam, hogy találkoznék kettesben egy férfival?

Figyelt kérdés

12.-es vagyok, tavasszal leszek 18 éves (lány vagyok).


Egy férfivel jóban lettem kb 1 hónapja, közös barátok miatt (ez így fura leírva, nyilván nem egy a baráti körünk, de voltam egy vacsorán, ahol ugyanazokat az embereket ismertünk, be lettünk egymásnak is mutatva). Nem nagyon akartam híresztelni, hogy én ott ülök gimisként, úgy tudta, 20 vagyok és egyetemista, szóval ezért volt akkor 'bátrabb'. Másnap elmondtam neki, hogy hát én még egyetem közelében max nyílt napon voltam, akkor eléggé visszább vett... Viszont azóta is dumálgatunk, volt, hogy az óráim után együtt ebédeltünk, vagy most pl. hogy hideg van reggel, elvisz kocsival. De semmi olyan nem történt, nem is voltunk úgy soha, hogy csak kettesben, mert mindig emberek között találkozunk, vagyunk, kocsiban a pirosnál meg nem történik semmi nyilván.

Viszont ma elhívott vacsorázni, magához, jövő hétre. Ő főzne, meg minden. Tök szívesen mennék, mert nagyon (NAGYON) vonzónak találom, helyes, vicces, udvarias. Attól, amiért idősebb, tudok vele mindenféléről beszélgetni és nagyon értelmes, van véleménye mindenről, mindenhez hozzá tud szólni. De mint írtam, nem éppen korombeli. Nincs még 50, de a szüleimnél idősebb pár évvel. Gondolom, hogy nem ő lesz a férjem, de mióta ő így van, azóta nem nagyon érdeklődtem senki más iránt, meg tök sokszor gondolok rá.


Alibim lenne itthon, mert sokszor járok el, vagy alszok barátnőimnél, semmi gondot nem csinálna anyukám, ha írnék egy smst este, hogy filmezünk, beszélgetünk és majd délelőtt érkezem. Akkor, ha úgy tudja, hogy a barátnőimmel vagyok, pasi miatt még sosem maradtam így ki, nem is nagyon randiztam eddig, az az igazság. Szóval most elég patthelyzetben vagyok. Mit tanácsoltok?



2022. dec. 4. 17:47
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
72%

Liliomtiprás. Olvass utána. Büntetendő... Viszont sok "férfi" kihasználja a lehetőséget...

Egy ennyi idős pasas egy 18 éves lánytól szerinted mi mást akarna? Bocs, de hidd el, nem csak beszélgetni akar veled... Egy jó dugás a részeről aztán majd 1-2 hónap múlva lepasszol.

2022. dec. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
87%
Az az 50 körüli fazon amelyik 20 éves lányokat fűz egy született lúzer.
2022. dec. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
90%

Hát... jó kérdés.

18 éves vagy, a te döntésed.

Lehet, hogy olyan lesz, ami aztán nem lesz majd jó neked.

MINDENKÉPPEN szólj a szüleidnek előtte!

Már csak a biztonságod miatt is.

2022. dec. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

A lánynak meg az vonzó, hogy valaki nőnek nézi és akként is kezeli.

Talan csak az lesz gáz, ha a pasi mondjuk nárcisztikus és túlzottan imponál neki a kiscsaj. Mert akkor nem lesz könnyű lerázni, és visszaélhet azzal, hogy "idős".


Annyi minden tanácsom, hogy ez a kapcsolat addig lesz egyenlő, amíg az idősebb fél egyenlőként kezel.

2022. dec. 5. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Szerintem a Btk.-ban nincs ilyen terminus technicus, hogy "liliomtiprás". :D De jogász, elég jó is a szakmájában, szóval ha mégis lenne, tuti csak vacsorázni fogunk.

Viszont én sem vagyok hülye, valamint nekem is vannak bizonyos szükségleteim... És még sosem vonzódtam ennyire senkihez, már akkor beindulok, ha csak vezeték közben fogja a kezem, vagy a lábam.

2022. dec. 5. 08:37
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
#15 Ha itt szexuális vonzódást értesz a "vonzódás" kifejezés alatt, akkor menj bele nyugodtan, mert majdnem tuti, hogy ez lesz a vége. Bár szerintem első partnernek így is meredek, de ha ennyire nagyok a szükségleteid, akkor érzed jól magad!:)
2022. dec. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagy bajod nem lesz belőle, de azért jobb ha tudod, hogy ebből kapcsolat nem lesz. Úgyhogy beleszeretni nem érdemes. Akar dugni egy fiatal lánnyal, ha te is csak azt akarod, akkor oké, szuleidnek is elmondhatod ha nagyon lazák.
2022. dec. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
64%

#15: "bizonyos szükségleteid" ....???


Gondolom, az apa hiányzott az életedből eddig... Tehát apakomplexus.


Egy normális 18évesnek nem ez a szükséglete, hanem a korabeliekkel történő randizgatás, kirándulás, titkos kézfogás, stb. stb....

2022. dec. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
78%

Szükséglet, mi? Totál bele fogsz zúgni, bár, szerintem már most bele vagy. Ő meg a szükségletei kielégítése után le fog koptatni. Nagy pofára esés lesz ebből. Én szóltam.


#3

2022. dec. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
90%

Hát az bocsi de kurvázós családapák ócska szövege, hogy "vannak szükségleteim..." tőlük megértem, hogy a szexet a szarással teszek egyenértékűvé, de biztos, hogy le kell menni erre a szintre?


A kamaszos túlfütöttséget megértem, meg azt, hogy valaki nőszámba vesz. De azért ha már "igényesség" akkor ebben is kicsit nőjük fel, ne csak a lomposozásba.

2022. dec. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!