Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj ha 2 csajal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj ha 2 csajal is ismerkedem ? Mert biztosra megyek hogy egyik osszejojjon ?

Figyelt kérdés

Az egyik 14 a másik 16.


Én megmar felnőtt lennék



2022. dec. 7. 14:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Mindenki aki vonzó a másik nem számára több vasat tart a tűzben általában amig az egyik biztosság nem válik
2022. dec. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen gondolkodással nem vagy felnőtt, maximum nagykorú.
2022. dec. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

A 14 evves meg szűz de ő is már érdeklődik minden iránt.


A 16 evves már sok fiúval volt

Külsőre hasonlóak

2022. dec. 7. 14:46
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Felnőttként 14 évessel azért meredek tesóm, pláne hogy ha lefeküdnél vele, azt a törvény is bünteti (szexuális visszaélés címen). Inkább maradj a 16 évesnél, az még nem gond, ha ilyen 18-20 éves vagy. De az alapkérdésedre válaszolva pedig annyi emberrel próbálkozol, amennyivel akarsz, senkinek sem tartozol semmivel, míg valakivel hivatalosan is össze nem jöttök.
2022. dec. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Max az tűnik furának, hogy felnőtt létedre egy 14 és egy 16 éves csajjal ismerkedsz. Miért nem a kortársaiddal ismerkedsz?
2022. dec. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Mert ők nem akarnak velem .meg nekem is jobban tetszenek a fiatalabbak .


Egy korombeli lány túl okos és ez nagyon zavaró.

2022. dec. 8. 08:08
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
#6 Nem veszekedésből írom, de azt tudnod kell, hogy a csajok előbb-utóbb megéreznek dolgokat. Egy fiatalabb csajt könnyű megszédíteni idősebbként, ezt elismerem, de erre nem lehet építkezni, mert nagy bukás a vége. Ha a korosztályoddal nem tudsz ismerkedni, akkor fiatalabbal se tudsz, mert ez a megszédítéses dolog pedig max arra az időre elég, ameddig lefekteted, utána a csaj szépen elkezdi majd felfedezni a valódi éned és jön a szakítás...
2022. dec. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Eddig nem is volt nagyon hosszú kapcsolatom egyet leszamitva


Az a baj én elég magamnak való vagyok .zárt személyiség.

2022. dec. 8. 15:18
 9/16 A kérdező kommentje:

Holnap talizok a 14 éves csajjal .

Másik a 16 kicsit túl soknak tűnik nekem állandóan hívogat és hivasozni és írni akar de mint valami bolond .


Hobbi kapcsolat kell nem ilyen állandóan zaklatjuk a másikat fele.

2022. dec. 8. 15:54
 10/16 anonim ***** válasza:
25%

A fiatalabbikat választanám

Össze jött??

2022. dec. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!