Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj ha 2 csajal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj ha 2 csajal is ismerkedem ? Mert biztosra megyek hogy egyik osszejojjon ?

Figyelt kérdés

Az egyik 14 a másik 16.


Én megmar felnőtt lennék



2022. dec. 7. 14:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem de nem is taliztunk eset az eső meg úgy kedvem se volt
2022. dec. 10. 17:56
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

"Egy korombeli lány túl okos és ez nagyon zavaró."

Ez a te legnagyobb bajod. Talán, ha te is olyan okos lennél, mint a korodbeli lányok, akkor nem kellene azon rugóznod, hogy a 14, vagy a 16 éves lánnyal kerülj közelebbi kapcsolatba.

2022. dec. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Te nem igazán vagy normális tesó. Egyetemre kellett volna menni ott vannak csajok, de ha nem vettek fel akkor neked maradnak buták ennyi.
2022. dec. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Felvenni felvettek igaz ilyen töltelék szakra de mindegy. be nem iratkoztam .mert már dolgozni akartam csak konkrétan anyám jelentkezett az én nevemben hogy ha esetleg meggondolom magam legyen választás.

Asszem sport rekreációs szak lett volna .


Nem bírtam volna ki meg 4 év szarakodast .

Közép suli 4 év is ép elég volt


Amit most dolgozom 8 általánosban tanult tudás se kéne maximum írni olvasni számolni.


De visszaterve egy okos jolnevelt jó családból valo lánynak általában jóval magasabb a mérce.

És ha egy lány túl okos akor ő akar irányítani.

Én meg ezt nem birom elviselni.

Kinek jó az ha minden csak a csajodrol kell hogy szóljon.

Egy buta szegény családból való lány sokkal praktikusabb könnyebb irányítani. Főleg ha nem a világ szépe és nem hajt rá 100 pasi mert az se jó.

2022. dec. 23. 13:41
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Neked a recski bányarém unokája jönne be, az alapján, amit írtál elvárásnak a leendő barátnődről.

Ja, de mégsem. Már ő is okosabb, mint amilyennek te szeretnéd.

2022. dec. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Tele van az ország buta szegény lányokkal roma lányok is jók lennének nekem .


De azoknak nem jövök be inkább akik ugyan úgy élnek mint a romák de fehér boruek .az a csoport akiknek bejövők.

2022. dec. 24. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!