Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire jogos?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire jogos?

Figyelt kérdés
4 hónapon át beszélgettem vele egyszer tudtam találkozni vele és második tali előtt ezt írta nekem.Hát igazából néhány napja megismerkedtem valakivel, és így nem érezném fairnek ha találkoznánk... Szóval tényleg ne haragudj, nem így terveztem, csak így alakult 😔 de tényleg nem miattad, mert amúgy jól éreztem magam múltkor és jó volt beszélgetni veled. De mondom igazából néhány napja találkoztam vele, előtte nem volt senki, amikor beszéltem veled, hogy találkoznánk. De igaz, hogy most már mondhattam volna, sajnálom 😔

2022. dec. 12. 13:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Mi jogos?
2022. dec. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem kell hónapokig beszélgetni. Nem voltatok együtt, benne van, hogy megismer ez idő alatt valaki mást. Jobb inkább, hogy így alakult, minthogy elmegy a találkozóra aztán hülyít még hetekig.
2022. dec. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Ha 1-2 hetig nincs benne a taliban egy csaj, akkor offos, pont ezert. Ott pedig gyorsan dulore kell jutni, megkostolni van e kémia, nem a sültgalambra várni. A másik srác/lány talpraesettebb volt es gyorsan lekapta, igy kell.
2022. dec. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Egyes amit a leírásban leírtam
2022. dec. 12. 14:42
 5/18 A kérdező kommentje:
Hármas hülyeségeket beszélsz
2022. dec. 12. 14:42
 6/18 ludicrousSpeed ***** válasza:
100%
Miért, nincs joga azzal ismerke4dni akivel akar?
2022. dec. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6os van joga persze de nem tali előtt kellene “hogy bocs nem jó mert most mással vagyok “már
2022. dec. 12. 14:51
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mikor? Vagy most konkrétan a tali előtt 1 órával mondta ezt és ez a baj?
2022. dec. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 ludicrousSpeed ***** válasza:
100%
Akkor mi a kérdés?
2022. dec. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Tali előtt egy nappal pénteken mondta hogy nem lenne jó neki rá kérdeztem hogy miattam a válasz hogy nem és szombatra írta hogy hagyjuk az egészet
2022. dec. 12. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!