Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit jelent ez? Kíváncsi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit jelent ez? Kíváncsi lennék a véleményetekre! És most tényleg nem tutujgatást várok....

Figyelt kérdés

Mit jelent az, ha egy lány áll és a kezét az arcához teszi (takarja és mosolyog) közbe az aszfaltot bámulja és a lábát jobbra balra a levegőbe mozgassa....

Bocs de nem tudok jól fogalmazni, de remélem a lényeget értitek.


Kíváncsi lennék hogy a lányok ezt azért csinálják mert tetszik a jelenlétében a férfi, vagy csak azért csinálja mert valami nagyon gáz van velem, pl: Gázul nézek ki, vagy ronda vagyok vagy ilyesmi? Tényleg kíváncsi lennék erre hogy miért csináljátok ezt. Csak az őszintét, nem kérek hiú ábrándokat, vagy ilyesmit, mert ez eléggé gyakran előfordué velem és kíváncsi lennék hogy ez mit takar egy lány szemdzögéből, mi fut át az agyán az illetőnek. Köszönöm!



2022. dec. 24. 03:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Pont leszar téged, el van foglalva a gondolataival.
2022. dec. 24. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem hinném, mert akkor mondhatta volna hogy neharagudj de mennem kell.
2022. dec. 24. 05:01
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Én ilyet soha nem csinálnék, így nálam semmit nem jelentene. Vagy talán azt, hogy fázik az arcom. De mellette nem csinálnék semmit a lábammal.

Nála meg lehet azt jelenti, hogy zavarba jött az esküvőtök gondolatától.

Azért, mert lányok vagyunk még nem tudunk mindent is a lányokról. Hozd fel a dolgot nála és kérdezd meg.

"Olyan aranyos voltál mikor ezt csináltad. Mire gondoltál?"

2022. dec. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%

MozgaTJa.

Bármire gondolhat közben, ez nem tipikus reakció semmire.

2022. dec. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
14%
Ne akarj kapcsolatot maradj egyedül szerzel egy nőtt utána minden bajod lesz
2022. dec. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

"Ne akarj kapcsolatot maradj egyedül szerzel egy nőtt utána minden bajod lesz"

Ja. pl. teherbe esik a nő és olyan hülye gyereke születik, mint az 5-ös incel

2022. dec. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%
Szerinted mi ezt honnan tudnánk? Nem akarlak bántani, de ez kb. bármit jelenthet.
2022. dec. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Honnan? Nem tudom. Feltételezem hogy ezt a nők elég gyakran csinálják, mivel többször is tapasztaltam már ezt. De nő probléma. Csak nem tudom hova tenni. Az arca pedig biztosan nem fázott de okés......
2022. dec. 24. 14:17
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

Nők ilyet nem csinálnak. Max nőt játszó kislányok, akik nem tudják a nonverbális kommunikációjukat kezelni.

Ismerek kb. 40 lányt, de abból egy se csinálta ezt soha.

2022. dec. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hogy érted a nő játszó nonverbális kommunikáció kezelést? Szerintem te tudsz valamit. :) Ne tartsd magadban. :) Akkor írd le nekem. Köszönöm :)
2022. dec. 24. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!