Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az hogy a "Tini párkapcsolatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy a "Tini párkapcsolatok" egy külön kategória az azt jelenti hogy minden átlagos tininek van már párkapcsolata? 17/l

Figyelt kérdés
Ez hozzátartozik a tinédzserkorhoz? Nekem még barátaim sincsenek, nem is szólok senkihez. Még lány barataim sincsenek. Soha eletemben nem volt még fiúm. Még egy fiú kezért ae fogtam meg soha. Elszomorít hogy nem vagyok az átlag tagja es ez az oldal méginkabb azt erősiti bennem hogy ez így van. Nekem nem is volt tinédzserkorom. Már kinövök a tinikorból és semmi olyat nem csináltam amit egy tini nek szokás: nem cigiztem,nem buliztam, nem voltak barataim és baratnőim, nem voltam csajos partin, nem hivtak még siha buliba,nem drogoztam, nem volt szerelmi banatom, nem ittam alkoholt, (az antidepresszansok miatt) nem voltam még részeg, nem csókolóztam. Tisztaban vagyok vele hogy egy ember miatt nem helyes megváltoztatni egy egész kategoriát de szerintem mások is vannak olyan helyzetben mint én. Sajnos a csúnyácska testesebb félénkebb lányok tucatjai jártak ugy mint én akiket ez a kategória kirekeszt. Azt sugallja hogy egy átlag tininek van párkapcsolata.

2023. jan. 31. 21:03
 1201/1283 anonim ***** válasza:
100%
Átlátszóbb kamu nem is lehetne.
2023. jún. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 1202/1283 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kamu.
2023. jún. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 1203/1283 anonim ***** válasza:
100%
De akkor tölts fel új képet. Detti megmenté.
2023. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 1204/1283 anonim ***** válasza:
100%
*megtenné
2023. jún. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 1205/1283 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazokat a paneleket hozod amit már fél éve itt olvasunk, látszik hogy csak utánozza a karaktert. Lehet, hogy bolond a lány, de annyira nem együgyű, hogy saját magát "Dettikének" nevezze el.

Nem tudom mire jó ez, de a végén ezt a kérdést is törölni fogják.


Amíg nincs dátumbélyegzős kép posztolva, ne is trollkodj tovább, mert senki nem fogja elhinni. Ha viszont linkeled a képet, akkor lehet jelenteni tiltáskerülésért, úgyhogy sok mozgástered itt nincs és nem is lesz.

2023. jún. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 1206/1283 Marci71 ***** válasza:
100%
Ő az, nem kamu:) én beszélek vele messengeren is szóval tudom hogy tényleg Detti az. Detti regisztrált vissza.
2023. jún. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 1207/1283 anonim ***** válasza:
100%
Ketten együtt nem tudtátok kisütni, hogy a tiltás nem viccből van, hanem hogy eltakarodjon innen?
2023. jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1208/1283 anonim ***** válasza:
100%
Marci71, aha, vagy pont te vagy az. Igen kreatív név a Dettike2, mit ne mondjak.
2023. jún. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 1209/1283 anonim ***** válasza:
73%

Ha a nevébe felregisztrálnak akkor tehetetlen helyzetbe kerül mert nem tud mit csinálni. Ez nagyon aljas

De már semmi baj, törölték a klónt

Szerintem magát nem Dettikézné


Egyébként facebookon elég erős véleményei vannak és rémisztően, zavarbaejtően olvasott és művelt. Szerintem ez vagy több ember, vagy játszotta a hülyét. Olyan nincs hogy egy ember egyik pillanatban zseniális elme, kifinomult politikai nézetekkel, a másik pillanatban pedig már egy hisztis őrjöngő kislány. Ha valaki megcáfolja azonnal sírásban tör ki. Lehet hogy csak ezen a fórumon ilyen? Skizofrén? Vagy élvezi a figyelmet és hogy kiadja magából a felgyülemlett hisztit a kérdések alatt

2023. jún. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 1210/1283 anonim ***** válasza:
44%
Én ismerem, napi szinten beszélünk, személyesen is találkoztam vele. Sajnos tényleg ilyen mentálisan beteg, tényleg ő regisztrált vissza és sajnos én mondtam el neki hogy hogyan tud. Pedig mondtam hogy megszegi vele az oldal szabályzatát, fel is jelenthetik stb. Nem izgatta.
2023. jún. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!