Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az hogy a "Tini párkapcsolatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy a "Tini párkapcsolatok" egy külön kategória az azt jelenti hogy minden átlagos tininek van már párkapcsolata? 17/l

Figyelt kérdés
Ez hozzátartozik a tinédzserkorhoz? Nekem még barátaim sincsenek, nem is szólok senkihez. Még lány barataim sincsenek. Soha eletemben nem volt még fiúm. Még egy fiú kezért ae fogtam meg soha. Elszomorít hogy nem vagyok az átlag tagja es ez az oldal méginkabb azt erősiti bennem hogy ez így van. Nekem nem is volt tinédzserkorom. Már kinövök a tinikorból és semmi olyat nem csináltam amit egy tini nek szokás: nem cigiztem,nem buliztam, nem voltak barataim és baratnőim, nem voltam csajos partin, nem hivtak még siha buliba,nem drogoztam, nem volt szerelmi banatom, nem ittam alkoholt, (az antidepresszansok miatt) nem voltam még részeg, nem csókolóztam. Tisztaban vagyok vele hogy egy ember miatt nem helyes megváltoztatni egy egész kategoriát de szerintem mások is vannak olyan helyzetben mint én. Sajnos a csúnyácska testesebb félénkebb lányok tucatjai jártak ugy mint én akiket ez a kategória kirekeszt. Azt sugallja hogy egy átlag tininek van párkapcsolata.

2023. jan. 31. 21:03
 1221/1283 anonim ***** válasza:
73%
De pszichiatriara került?? Egyebkent nem akarok szemelyes kerdeseket felvetni meg utana kutakodni, beletörődtem hogy már ő nincs már itt de mas forumon nem tudja folytatni a f*szsagait
2023. jún. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 1222/1283 anonim ***** válasza:
100%
Szabadlábon van jelenleg.
2023. jún. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 1223/1283 anonim ***** válasza:
73%
Csoportokban írják, gyógyszerfüggő. Többet szed a kelleténél? Szerintem nem merne többet bevenni
2023. jún. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 1224/1283 anonim ***** válasza:
59%
Csoportokban? Most valahol folytatódik ez a dolog? Bár ha FB csak emiatt tuti nem regelek, de azért kíváncsi vagyok helyrejön-e.
2023. jún. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 1225/1283 anonim ***** válasza:
76%

Nos, én pár itteni taggal ellentétben sem megszállottja nem vagyok a kiscsajnak, sem jóbarátja (hiába beteg, aki az első segítő szándékú bejegyzésemre bekategorizál az "értéktelen korcs" kategóriába, akinek szaporodni sem szabadna, mert csak "beszennyezi a vért", az akkor sem lesz a barátom, ha beteg.) De azért amiket itt páran állítanak, azokat egyszerűen nem hiszem el, mert nem reálisak.

Hogy őt szedálnák? Hiszen csak akkor hajlandók orvosokra bízni, amikor már végképp gáz van. Tudniillik a szülők szélsőségesen orvosellenesek és konteóhívők. Hogy az otthon szedett nyugtatóktól, stb. lenne folyamatosan kiütve? Mitől? A Valerianától? Épp az a baj, hogy szegény csajszi harmatgyenge "cukorkákat" kap, miközben jóval komolyabb gyógyszerekre lenne szüksége. A problémáiról csak itt mer panaszkodni, az orvosok előtt amit csak tud, letagad, megjátssza magát. És amiket kap, azokat sem szedi be, csak hébe-hóba. Ráadásul ha full ki lenne ütve, akkor nem tudna Fb-posztok alatt gyűlölködni. Azt mondjuk teljes mértékben kinézem belőle, hogy örül ártatlan emberek halálának, ha azoknak bármiben is jobb az életük, mint neki. Detti sajnos ilyen. Undok és szélsőséges. Ettől függetlenül én azért nem félnék mellette. A szája nagyon nagy, de még attól is elsírja magát, meg elfut ijedtében, ha az osztálytársa jó étvágyat kíván neki, vagy ha köszön neki. Ő csak a másik háta mögött nagyon erős.


"de azért kíváncsi vagyok helyrejön-e"

Nem fog. Legalábbis ameddig a jelenlegi mérgező közegében él, addig semmiképp. Egyetlen esélye lenne, ha kiszakítanák a családjából, bár félő, hogy már túl sok káros minta ivódott belé ahhoz, hogy belőle valaha normális ember lehessen.


"Csoportokban írják"

Az ilyen "csoportokban írják" kezdetű dolgok 99%-a hülyeség. Milyen csoportokban? Normális körülmények között nem fognak Fb-csoportok szerveződni egy ember kibeszélésére, ha meg igen, az ottani információkat bizony kétkedve kell fogadni. Random nyílt csoportokban meg miért is lenne téma, hogy XY mit szed, és hogyan?

2023. jún. 28. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 1226/1283 anonim ***** válasza:
52%
1224. Nem mindegy? Még egy szakember sem tud rajta segíteni, mert nem akarja és agresszív lesz. Szerinted így rendbe jön? Nem zárhatnánk már végre lesz ezt? Látom, Detti sem kell ahhoz, hogy életben maradjon ez a kérdés... Akit ennyire érdekel a sorsa, bár nem tudom, mit vár tőle, az nyugodtan fel keresheti privátban is.
2023. jún. 28. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 1227/1283 anonim ***** válasza:
52%
Meg mi az, hogy "beletörődtél"? Senkinek nem jó, amit ez a lány művel, bele sem merek gondolni, hol lesz még 5 év múlva. Mások meg adják alá a lovat 🤦🏼‍♀️
2023. jún. 28. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 1228/1283 anonim ***** válasza:
100%

Napi szinten beszélünk, tényleg durván függő. Nem Valerianat szed (vagyis csak éjszakára, Sedogelat formájában)


De Sertralintól kezdve Prozacon át a Rivoig mindennel is tömik. A jelenlegi pszichiátere mondjuk nagyon picit visszavett a pszichiátrián kapott adagjából, de az meg is látszik durván rajta. Amíg többet kapott, egy nyáladzó zombi volt, egy szobanövény. Most meg megint gyűlölködik, véleményt nyilvánít a szokásos stílusában stb.

2023. jún. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 1229/1283 Marci71 ***** válasza:
33%

Én napi szinten beszélgetek vele a neten. Nem sokat , de minden nap legalább pár mondatot. Néha többet is persze , de pár mondatot mindenképp. Velem teljesen normálisan elbeszélget, soha rosszat vagy sértőt nem mondott rám pedig sok dologban nem értek vele egyet és ezt el is szoktam mondani neki. És egész biztos hogy azok között vagyok akit csúnyának tart, túlsúlyos vagyok ( olyan Bud Spencer alkat mert azért mozgok sokat szóval izom is van rajtam) .

Sokmindenről szoktunk beszélgetni a történelemtől kezdve a nők helyzetén át a szexig. Szerintem teljesen normálisan beszélget velem, néha persze rak egy csomó sírós emojit, de amúgy értelmesen lehet vele beszélni.

Élőben persze még nem találkoztunk és valószínűleg nem is fogunk mivel messze lakom tőle . De komolyan semmi olyan megnyilvánulása nem volt felém amiről itt sokan írnak pedig többnyire nem értek vele egyet:) Mármint a drogos piás dolgokról mindig próbálom lebeszélni meg hasonlók.

2023. jún. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 1230/1283 anonim ***** válasza:
100%
Pont az a baj hogy keves es gyenge gyogyszert kap
2023. jún. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!