Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az hogy a "Tini párkapcsolatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy a "Tini párkapcsolatok" egy külön kategória az azt jelenti hogy minden átlagos tininek van már párkapcsolata? 17/l

Figyelt kérdés
Ez hozzátartozik a tinédzserkorhoz? Nekem még barátaim sincsenek, nem is szólok senkihez. Még lány barataim sincsenek. Soha eletemben nem volt még fiúm. Még egy fiú kezért ae fogtam meg soha. Elszomorít hogy nem vagyok az átlag tagja es ez az oldal méginkabb azt erősiti bennem hogy ez így van. Nekem nem is volt tinédzserkorom. Már kinövök a tinikorból és semmi olyat nem csináltam amit egy tini nek szokás: nem cigiztem,nem buliztam, nem voltak barataim és baratnőim, nem voltam csajos partin, nem hivtak még siha buliba,nem drogoztam, nem volt szerelmi banatom, nem ittam alkoholt, (az antidepresszansok miatt) nem voltam még részeg, nem csókolóztam. Tisztaban vagyok vele hogy egy ember miatt nem helyes megváltoztatni egy egész kategoriát de szerintem mások is vannak olyan helyzetben mint én. Sajnos a csúnyácska testesebb félénkebb lányok tucatjai jártak ugy mint én akiket ez a kategória kirekeszt. Azt sugallja hogy egy átlag tininek van párkapcsolata.

2023. jan. 31. 21:03
 1231/1283 anonim ***** válasza:
70%
Keveset és gyengét? A Sertralin, Prozac és Rivo kombótól kb egy szobanövény szintjén van.
2023. jún. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 1232/1283 anonim ***** válasza:
100%

De drogozni akar mégis

Egyebkent megtaláltam es kedves nem reagalt rosszul

Az a tyúk nem higénikusan tojja a tojást pedig a falusi csoportban volt XD

2023. jún. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1233/1283 anonim ***** válasza:
100%

Akkor valakinek hazudik, vagy valaki itt nem mond igazat. Nem is olyan rég írta itt, hogy Valerianat kap. Pár hónapja privátban is megírta, hogy eddig rivotrilt kapott, de azt már elhagyhatta. Emellett szedett Sertralint, már amikor épp szedte. Ezek szerint a Sertralinról átállították a Prozacra, de ez sem okoz szedációt, egy közepes hatékonyságú SSRI antidepresszánsrólvan szó.

De a probléma egyébként pont ez, hopgy nyugtatókkal és antidepresszánsokkal "kezelnek" egy tévképzetekkel küzdő, pszichésen és mentálisan alulfejlett, személyiségzavaros embert. Ezzel legfeljebb csak némileg elfedik a problémát, bár azt sem nagyon, mert pont ezen dolgokra nem hatnak ezek a gyógyszerek. Ide egy normális pszichoterápia kellene, meg az állapotának megfelelő gyógyszerek. Illetőleg egy kedvezőbb környezet, ami elősegíti a gyógyulását. De ebből egyik sem adott, a terápia tekintetében nem együttműködő, a környezete meg tudjuk, milyen.

2023. jún. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 1234/1283 anonim ***** válasza:
70%
Az esti adagjában van Sertralin helyett Sedogelat, ami az a macskagyökeres cucc. De ébredés után egyből már a sertralinos-rivotrilos-prozacos reggelivel indít.
2023. jún. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 1235/1283 anonim ***** válasza:
100%
Csak sertralint kap reggel en ugy tudom, estere sedogelatot de az egy macskagyöres sz*r. 50mg sertralin. Arrol akar elmondasa szerint leállni, de én nem vagyok ezekben olyan kompetens.
2023. jún. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 1236/1283 anonim ***** válasza:
100%

Aha. Ezt ő mondta neked, igaz? Te meg elhitted, mert bele vagy habarodva, és iszod a szavait.

Az, hogy egyszerre két különböző SSRI-t szedjen valaki, egész egyszerűen szakszerűtlen, és akár még veszélyes is lehet. Emellett pedig pozitív hozadéka nincs. Annak sincs sok értelme, hogy SSRI helyett egy (vény nélküli) nyugtatót szedjen. Bár a hatásaik között van némi átfedés, de teljesen más jellegű gyógyszerek. Az meg végképp abszurd, hogy a reggel-este helyett csak reggel szed, de akkor egyszerre kettőt. Itt kamuzik a kiscsaj, de nagyon.

2023. jún. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 1237/1283 anonim ***** válasza:
100%
(1234-nek írtam.)
2023. jún. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 1238/1283 anonim ***** válasza:
100%
Este Sedogelat, reggel sertralin. Szerintem a Sedogelat nem er sokat, de ő ragaszkodik hozzá mert a pszichiatrián irták fel neki. Csak a Sertralin szerotonin visszavetel gatló, a sedogelat nem. Szerintem az hogy reggel kap 50mgt az meg kevés is, regen a prozacot estére is kapta.
2023. jún. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 1239/1283 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt mondtam, #1234-re reagálva. A Prozac is, és a Sertralin is SSRI, kettő ilyet együtt nem szoktak adni. Főleg ilyen elosztásban, hogy akkor reggel mindkettőből egyet, este meg semmit. A Sedogelat ENYGE szorongás, feszültség esetén egész jó tud lenni, illetve ENYHE ideges esetű alvászavarokra is hatékony lehet. Jogállását tekintve fel sem írhatták, csak legfeljebb javasolhatták. De igazából neki szerintem nem is nyugtató kéne. Kényszeres tünetei vannak, amikre gyakran - és nagyon jó eredménnyel - antiepileptikumokat szoktak adni. (Tegretol, Lamolep, ilyesmiket.) Dettinél láthatóan az a baj, hogy belekeveredik egy gondolatba, és onnan képtelen továbblépni. Ez klasszikus kényszertünet. Erre úgy kezelik, mint egy enyhén depressziós embert. Ez a dolog nekem iszonyatosan furcsa. Olyan, mint ha nem akarnák, vagy nem tudnák a tényleges problémákkal kezelni. Az is furcsa, hogy teljesen nyilvánvalóan rengeteget romlott az állapota, és mégis csökkentik az adagjait? Itt nekem valami nagyon nem stimmel.
2023. jún. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 1240/1283 anonim ***** válasza:
100%
Prozacot Sertralinnal nem szed együtt, a prozacot egy időben szedte majd pszichiátrián lecserélték sertralinra
2023. jún. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!