Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor bejövök neki vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor bejövök neki vagy miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen van egy lány,mindketten 18 évesek vagyunk. A lényeg,hogy rengeteget cukkoljuk egymást,állandóan megy a beszólogatás oda vissza. Szinte bármit csinálok,szeret belekötni,de látszik rajta,hogy csak viccből,mert mindig mosolyog és azt is kifejezetten élvezi,amikor én cukkolom őt. Néha egy egy erősebb poénnál elsüti,hogy "így akarsz nálam bevágódni,,? Egyszer amikor látott polo nélkül, megkérdezte ,hogy sportolok e mert szerinte atletikus alkatom van(ez igaz is,de csak enyhén,inkább sovány vagyok). A többiek a munkán szokták kérdezgetni,hogy van e köztünk valami,mert érződik szerintük a kémia...Azonban barátja van,ezt ő maga mondta.(Nem kérdeztem rá,csak szóba került).

2023. febr. 12. 06:26
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha barátja van, akkor olyan nagyon sokkal többet azért ne várj tőle. Ha normális csaj, akkor egy jó ismerősnél több úgy se leszek neki, ha meg igen, az azt jelenti hogy később veled is ugyanazt megcsinálja majd, mint a mostani barátjával. De persze ez emberenként változhat. Szerintem maradjatok ennél a viszonynál, ha meg többet akar, azt úgyis jelzi majd.
2023. febr. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak barátnak tekint, ne gondold túl. Kapcsolatban van, szóval max akkor próbálkozz, ha szakítottak.
2023. febr. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%

Vagy valóban csak barátnak tekint és van egy ilyen flörtölős attitűdje vagy valóban flörtöl is de csak egonövelés/élvezi de nem akar semmit. Vagy akarna is valamit a barátja mellett.


Nem tudhatjuk mit akar. Én csak a saját tapasztalataimból tudok kiindulni. Voltam nagyon hasonló szituációban csak én vagyok a lány. Srác nagyon tetszett (később bele is szerettem sajna), jóban voltunk, nálunk is ment ez az oda-vissza heccelés, nagyon jókat beszélgettünk. Lazább dolgokról is, komoly dolgokról is stb. Amikor beszélgettünk mintha más nem is lett volna, összhang stb. DE barátnője volt illetve van is. Sosem közeledett konkrétan, de volt egy-két pillanatunk ami valahogy több volt, volt egy-két pillantás amibe többet is bele lehetett olvasni stb.


Nem jó egy ilyenbe belebonyolódni, mert koppanás lesz a vége, annak meg összetört szív. Fejben tudatosítsd ezt.

2023. febr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!