Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyar fiúként valamiért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar fiúként valamiért leginkább a cigány lányok tetszenek, fog ez nekem problémát pl visszautasításokat okozni a jövőben?

Figyelt kérdés
2023. márc. 1. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem biztos. Viszont a mentalitás, hagyományok fognak.
2023. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Magyar lányként engem meg sokszor a roma fiúk. Az 1esnek valószínűleg igaza van, bár függ milyen családból származik a kiszemelt. Szeretek erről olvasni vagy hallgatni podcasteket, leginkább ezen múlik. Van ahol nagyon erősen élnek a hagyományok (ott nem valószínű hogy lesz esélyed) és vannak modernebb romák. De pl én egy viszonylag modernebb családból származóval kerültem ilyen flörtölgetős kapcsolatba és ott is kaptam arra utalásokat, hogy magyar vagyok mit akarok egy romatól. Úgyhogy ezek okozhatnak problémát.
2023. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm elvett egy cigány lányt.


Nincs köztük semmi probléma, csak ahogy beköltöztek egy új, nagyobb lakásba kezdtek jönni a közel-, s távoli rokonok. Egy idő után kezdett nagyon tele lenni a lakás, a sarkukra álltak, s kipaterolták a rokonokat.


Aztán elmentek pár hétre nyaralni.

Mire hazajöttek meglehetősen hiányosan találták a lakást.

A szomszédoknak nem tűnt fel, mert korábban nagy volt a "jövés-menés".

2023. márc. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%

Cigányok is lehetnek magyarok…

Nem minden ember ugyanolyan, úgyhogy, ha valaki elutasít majd valószínűleg nem a származása miatt fog.

2023. márc. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb, ha árvaházi és/vagy magyar családban nőtt fel, nincsenek rokonai. De átgondoltam, nem, akkor sem.
2023. márc. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyél óvatos mindenképp! Itt nem csak a visszautasítás lehet probléma.Voltam együtt olyan roma lánnyal,aki teljesen normális volt,de a családja annyira nem fogadott be,hogy durva verekedésbe torkollott a dolog.
2023. márc. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Amìg van pénz vagy veszel fel kölcsönt szeretni fognak!
2023. máj. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Én minden ilyen kérdést úgy közelítek meg, hogy mennyi a hozadéka és mennyi a kockázata. Hozadék? Szép barna bőr, fiatalon szexi alak, valami bújtatott keleti romantika. Kockázat? Na az hatalmas. Öregként a cigány nők hamar elcsúnyulnak, a kiterjedt rokonság vagy gyűlölni fog, vagy kihasznál, soha nem leszel "ember" a szemükben, csak egy magyar. Ha beállsz közéjük, jönnek a rendőrségi ügyek, kis házi verekedések (ami náluk normális), lassan elsüllyedsz a szintükre. Ha ellenállsz, akkor meg kiútálnak. Vagyis összefoglalva: a hozadék eltörpül a kockázat mellett. És mielőtt rám ugrotok, ez nem rasszizmus, hanem élettapasztalat.
2023. máj. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!