Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lépjek túl a visszautas...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lucifer a király kérdése:

Hogyan lépjek túl a visszautasításon?

Figyelt kérdés
Volt egy lány az iskolában akihez vonzódtam nem csak testileg hanem lelkileg is, tetszett teljes egészében nekem . A tanévzáró előtt úgy döntöttem hogy bevallom neki azt amit érzek iránta, úgy naggyából az történt hogy elmondtam neki hogy : tetszel nekem és én ezt úgy éreztem hogy ell kell mondanom neked . Erre vártam volna valami választ de erre csak azt kaptam hogy: örülök neki hogx elmondtad , és aztán kínos csönd ! Én megtörtem a csendet azzal hogy : hát örülök neki hogy el tudtam mondani neked ezt . és erre eggyünk jobbra a másikunk balra . Azzal volt egyedül a bajom hogy nem mondott semmit , legalább azt mondhatta volna hogy: bocsi de én nem érzek egyet veled . De ezt azóta sem értem , már eltelt kb:1,5 év !
2018. okt. 28. 22:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért másfél év naaagyon hosszú... Ismerkedj, beszélgess más lányokkal (esetleg próbálj barátnőt szerezni) és úgy előbb utóbb el fogod felejteni a lányt aki visszautasított.
2018. okt. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!