Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magam hibásnak ?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam hibásnak ?

Figyelt kérdés

A történet a következő, majdnem 2 éves kapcsolatunk lett volna a barátnőmmel de megcsalt még decemberben szakítottunk aztán ilyen se veled se nélküled kapcsolatunk volt aztán végül bekerültem a kórházba (lelki problémák miatt) 2 hétig voltam bent es mire kiengedtek le lépett. Próbáltam utolérni számon kérni hogy megis miért vagy mit rontottam el.. de választ soha nem kaptam tőle hanem az új barátja hívott fel hogy hagyjam öt békén ne írjak neki ne keressem en a múlt vagyok es ennyi fogadjam el.

Ez engem brutálisan össze tört kb 1 hónapja történt ez es egyszerűen képtelen vagyok ezt elfogadni bennem a remény hogy mivan ha vissza jön de persze tudom hogy ez már lehetetlen. Sokszor megjelenik álmomban ami nagyon nehéz vagy egy ismerős helyen az emlékek bevillanak..

de úgy érzem ha nem kerültem volna be a kórházba akkor talán most nem lenne ez..

Egyszerűen nem tudom felfogni hogy neki 2 év csak ennyit jelentett volna hogy képes ezzen ilyen hamar túllépni..


2023. márc. 20. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a fiú már úton volt, mielőtt kórházba kerültél, nagyon úgy néz ki.

Ne magadban keresd a hibát. A kapcsolatotok nem volt kiegyensúlyozott, tehát nem működött.

A részleteket nem ismerjük.

Túl lehet lépni azzal, hogy nem volt méltó hozzád, nem szeretett, hiszen a bajban nem állt melletted.

Előtted az élet, ennél már csak jobb lehet.

Fogd fel tanulságnak. A következő kapcsolatodban már ezeket a tanulságokat kamatoztatni tudod.

2023. márc. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Gergő, ha megcsalt akkor meg se érdemelt teged. Lepj túl rajta. Ő viszont szeret teged(B)
2023. márc. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Marci vagyok, valakivel össze tevesztesz.

Én ezekre már rájöttem csak én tényleg azt hittem hogy ő más mint a többi de nem.

2023. márc. 20. 21:49
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem hibáztál. Egyszer már megcsalt, megtette újra, ezen nem tudok csodálkoznj.
2023. márc. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
*csodálkozni
2023. márc. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek velük. Ezek szerint sohasem jelentettél neki sokat. Ez van, túl kell rajta lépni, mást nemigen tudsz csinálni.
2023. márc. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben azt mondtam volna az új kannak, hogy "sok sikert, haver, reméljük téged nem intéznúgy el, mint engem".

Amúgy szerintem is jobban jártál, úgyhogy ne emészd magad, nem ér annyit. Te semmiképp nem vagy hibás.

2023. márc. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen az mocsok. Én is beteg vagyok most, és a... "barátnőm" ezt kihasználta, egyből összejött egy sráccal, akivel előttem kavart. Az volt a baja, hogy "nem figyeltem rá eléggé"... 39 fokos lázam volt, hánytam meg mindent, még így is írtam neki egy-két verset, de hát ugye ez "nem volt elég figyelem".
2023. márc. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!