Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnam elfelejteni ot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam elfelejteni ot?

Figyelt kérdés

Van egy lany aki regota tetszett de sosem gondoltam ra ilyen szempontbol de aztan ev vegen (osztalytarsam) elkezdtunk egy csomot beszelni es most mar nem csak tetszik de erzem h szerelmes is vagyok bele de egyaltalan nem illunk ossze meg semmi de valahogy meg is ezt erzem mert amugy tok aranyos, szep meg minden de inkabb az erdekelne hogyan tudnek minel gyorsabb tulleni rajta?

17f



2021. jún. 27. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
írdle neki mit érzel, majd lepattint ő úgy,hogy simán túl leszel rajta hidd el. 😊
2021. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Mindenképpen el kell mondanod mit érzel/gondolsz, mert addig úgy se tudsz tovább lépni és csak emészted magad. Lehet le fog koptatni, de tapasztalatból mondom, ha ez történik még ez is jobb, mint feleslegesen epekedni egy ember után. Viszont a szöveg elejéből az derült ki ő is kedvel téged...teljesen különböztök ugyan de lehet pont ezért egészítenétek ki egymást.
2021. jún. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy többi ember mondta itt fölöttem mond el az érzéseidet, legyél vele őszinte igazából. Ha meg lepattint van annyi csaj a világon, szóval nincs miért paráznod!
2021. júl. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Italozz előbb utobb elfelejted es az italt is abbahagyod
2021. júl. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miből gondolod,hogy nem illetek össze?
2021. júl. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!