Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire offos szerintetek? 17/f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire offos szerintetek? 17/f

Figyelt kérdés

Beszélgetek egy lánnyal instán (ő is 17), de ő soha nem ír elsőnek és elég sok idő is neki mire reagál. Oké lehet hogy suli miatt, de van amikor írok neki este 10-kor és éjfélkor válaszol csak.

Viszont amikor visszaír, egész hosszaukat ír. De ha ő nem igazán kérdez rá dolgokra, csak visszakérdez hogy "neked?"

Egyszer találkoztunk eddig, ott eléggé zavarban volt úgy éreztem. Es 2 órát simán el beszélgettünk.

Nem tudom eldönteni róla hogy csak kedves velem és azért chatel velem vagy érdeklődik is és ez csak valami hülyesége hogy vár minimum 1 órát mire vissza ír


2023. jún. 2. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre még szerintem várj. Ha viszont sokáig megmarad ez az állapot és talizni sem akar, akkor tuti off.
2023. jún. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mármint úgy várjak hogy folytassam az írogatást, vagy hogy ne írjak egy ideig?
2023. jún. 2. 23:02
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
#2 Beszélgess vele tovább.
2023. jún. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
írj neki de ne túl gyakran, én volt hogy egy lánnyal majdnem 1 hónapig nem beszéltem se semmi aztán ráírtam újra és nem volt semmi változás szóval szerencse volt. leírtam neki hogy írhatna gyakrabban mert nem nagyon írt rám ozt csá. aztán elhívtam talizni de asszondta nem áll készen (én 16 ő 15)
2023. jún. 3. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem annyire jössz be neki, de várj még egy kicsit, aztán meglátod mi lesz.
2023. jún. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!