Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírjak? Vagy inkább felejtsem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak? Vagy inkább felejtsem el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tavaly megismerkedtem egy fiúval, akivel nem történt végül semmi komolyabb, ezért elváltak az útjaink. Idén februárban regisztráltam a Tinderre és újra összehozott a "sors" minket, bár én balra húztam, Ő Messengeren felkeresett és megkérdezte lenne-e kedvem ismerkedni. Beleegyeztem, rengeteget beszéltünk, találkoztunk és eléggé a szívemhez nőtt. Kb 2 hónap alatt csak a kézfogásig jutottunk el, nem történt semmi más köztünk. Ezt megemlítettem neki, továbbra sem kezdeményezett ezért úgy voltam vele, talán nincs is kémia. Feladtam, megszakítottam a kapcsolatot mondvád, hogy nem én vagyok az embere és remélem talál majd valaki mást, illetve maradhatunk barátok. Ebben meg is egyeztünk és továbbra is kerestük egymás társaságát, jókat beszéltünk. Áprilisban viszont megmondtam neki hogy nem akarom hogy azt higgye én adom alá a lovat és talán rossz ötlet volt barátkoznunk.


Na...

Ennek már több mint 2 hónapja. A bajom az, hogy azóta nem tudom kiverni Őt a fejemből. Nagyon zavar amikor látom hogy elérhető Messengeren, az általa ajándékozott könyvet sem tudom elolvasni mert folyton Ő jut az eszembe és nem bírok koncentrálni rá. Múltkor egy másik emberen éreztem meg az öblítőjét. Ez egyszerűen borzasztó.

Érzem a késztetést hogy ráírjak, érdekel mi van vele mostanában, hogy van stb. de ezek után nincs túl nagy pofám ehhez.


Szerintetek cringe lenne ráírni? Barátilag megkérdezni hogy mi újság vele?



2023. jún. 18. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
11%

Fiú, aki hónapokon át nem akar semmit, csak kézenfogva sétálni? Érdekes... 😬


Irj rá. Kérdezd meg, hogy van, mik a tervei a nyárra, milyen lett a bizonyitványa, stb.

A válaszai alapján, meg hogy visszakérdez-e érezni fogod, mennyire akar csevegni.

2023. jún. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is érdekesnek véltem. Túl félős volt talán...


Köszi a választ egyébként, végülis nem fogok veszíteni vele semmit...

2023. jún. 18. 21:19
 3/3 anonim válasza:
Tudod, az alapján, amit olvastam, te nem vagy szerelmes, nem igazán vonzódtok egymáshoz, inkább a lelki gondokra gondolnék ebben az esetben. A ragaszkodásra, a figyelem és törődés utáni megrögzültségre, magánytól való félelem. Miért hiányzik? Ha azt mondod azért mert ő meghallgatott, neki bármit elmondhattál, bókolt és figyelt rád, törődött veled, mint senki más stb stb, akkor tudod, hogy nem szerelem. Bár ezt a vonzalomból is meg lehet mondani, cuki, helyes, kedves, kézen fogva séta, ez mind aranyos, de ezek nem olyan dolgok, amik szexuális vágyra utalhatnak bármilyen szempontból. Szimplán nem ugorja meg a libido a lécet, nem üt be a szerelmi hormon koktél, nincs szerelem. Ez alapján dönts és ne akard, hogy mi döntsük helyetted.
2023. júl. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!