Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan léphetnék tovább?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léphetnék tovább?

Figyelt kérdés

Nemrég közelebbről is sikerült megismernem egy lányt, és nagyon közel kerültünk egymáshoz, de aztán egyszer csak vége lett. Pontosan nem tudom mi történt, csak eltávolodtunk egymástól, mikor észrevettem hogy már nem ír, és mikor megkérdeztem hogy minden rendben, már éreztem hogy semmi sem lesz a régi, és nem is lett. tudtam hogy tovább kell lépnem mert tudtam hogy ez a rágódás a lehető legszörnyűbb vonalat vette fel (pl a nap minden egyes percében odaképzeltem magam mellé, elképzeltem hogy mit mondana és hogy én mit mondanék, folyton a közösségi oldalait néztem, és nem tudtam megállni hogy ne nézzem a régebbi üzeneteinket), és éreztem ha nem lépek ebbe beleőrülök.


Szerencsére kitört a nyár, a szünet, és gondoltam majd ha nem beszélek vele a sebek begyógyulnak, és elfelejtem, de már a negyedik nap alig bírtam megállni hogy ne írjak neki, és még egy hónap után is ott tartok mint 3 hónapja.


Ez nagyon nem egészséges szerintem már, de képtelen vagyok arra hogy továbblépjek. Szerencsére ez nem mutatkozik meg nagyon a valóságban, amikor nagyon nem bírom ki hetente egyszer írok neki, nem zaklatom, nem is nagyon beszéltem róla senkinek mert szégyellem is.


De nem tudom mit tehetnék, mert már mindent megpróbáltam, lenémítottam a csevegésünket hogy ne lássam ha üzen, elrejtettem minden posztját mindenhol, megmondtam barátomnak hogy többé ne keressen ezzel a témával, elmentem a haverokkal kicsit eggyütt lógni, megtetem mindent hogy eltereljem a figyelmemet, még meditáltam és imádkoztam is, felvettem új hobbikat, megismertem új embereket.


De mindez csak fájdalomcsillapítóként hatott egy kis ideig, hogy elfeledhessem őt. Én csak nyugottan akarom élvezni a nyarat, valaki kérlek, tud segíteni esetleg egy tanácssal?


Köszönöm



2023. júl. 16. 21:22
 1/1 anonim válasza:
100%

Most vagy o az igazid es ez csak egy jel hogy lepjetek magasabb szintre mert vagysz ra es erdemel meg egy eselyt vagy pedig ha mindenkepp a tovabb lepeshez ragaszkodsz akkor meg kell allnod hogy nem irsz neki. Kovesd ki es torold a beszelgeteseket hogy ne nezegesd.

Keruld el minnel jobban a beszelgetest vagy mondd meg neki hogy ne keressen mert el akarod felejteni

Ha ugy erzed akkor menj bele ujabb kapcsolatba es talan jobb is lesz

2023. júl. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!