Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így velem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem a fiú barátom?

Figyelt kérdés

Szóval van egy baráti társaságunk és tegnap atmentunk a barátnőmmel hozzájuk filmetnezni. A filmnezes elott vett egy ilyen haj spray-t amitől elvileg jobb lesz a haja, és amikor ottvoltunk bementunk ketten a fürdőbe többiek kint maradtak, és beszaritottam a hajat. (En ertek hozza) na és elkezdtunk filmet nézni odault mellem mert ahol ő ült ott nem látott. Itt meg természetesen nem gondoltam semmire. Aztán adott nekem egy párnát. Majd felalt, és hozott nekem takarót. (Nem is fáztam de muszáj volt betakaroznom). A film közben végig ilyen hulyesegeket kerdezgetett tolem mint pl: még pacek a hajam? , lennél az a nő a filmben?. Az öccsével ott hulyultek és mondta hogy üljön be kozem és a barátnőm koze és karoljon at minket. Aztán megmutatta rajtam és jól magához húzott. Na aztán elengedett és van tiktokon egy olyan trend hogy rizzelés. Azt jelenti hogy flört. Tovább hulyultsj az öccsével és ezt is rajtam mutatta meg és nagyon közel hajolt az arcomhoz. A hajamat is megfogta. Meg van egy pasi aki tetszik és róla kerdezgetett egyfolytában hogy pl: ha most teged így atkarolna (atkarolt) akkor a vállára hajtanad a fejed? Ha most rizzelne neked mit csinálnál? Ha most...stb.


Szoval nagyon nagyon furcsa volt előtte ilyet meg sose csinalt nekem. Meg tok régóta ismerjuk egymast. Szerintetek? Azóta amugy nem találkoztunk.


2023. aug. 2. 14:14
 1/7 hungarikum_202 ***** válasza:
46%

Rizz😂

Majd felnőttök egyszer.. remélhetőleg.

2023. aug. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
kangörcse van
2023. aug. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Dugna teged szerintem, csak eleg degeneralt szegenyke.
2023. aug. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem is le akar fektetni.
2023. aug. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem akar lefektetni, fiatalok vagyunk.

Ja, és azt kifelejtettem hogy van barátnője de nem olyan jó a kapcsolatuk.

2023. aug. 2. 18:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 Akkor az is lehet, hogy nézi az utódját.
2023. aug. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyiből sem érted, hogy rádmozdult a srác? Akkor miből akarod megérteni? Olvasd már el mi mindent írtál le és próbáld úgy nézni mintha idegenekről lenne szó nem rólad meg róla. Akkor hátha te is látod, hogy szerintem már rég szeretné letolni a bugyidat. Lehet, hogy nem csak ennyit akar, de hogy ezt akarja az biztos.
2023. aug. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!