Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ha a barátom így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom így viselkedik?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok én is és a barázom is. 2 éve vagyunk együtt, de a mi kapcsolatunkat nem tini szerelemnek nevezném. Hanem inkább már mint. A felnőtt párkapcsolat. De idegbeteg folyamatosan üt, fenyeget, hangsúlyozza, hogy mennyivel jobbat kaphatna nálam és, hogy mennyi jelentkező van helyettem..
2021. márc. 8. 19:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

xd

Miért vagy még egy ilyen barommal? Ezeket mind elmondhatnád te is róla, és igaz is lenne.

2021. márc. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal hagyd el őt szerintem. Ha felnőttnek gondolod magad (márpedig elvileg már az vagy) akkor dönts felnőtt módon is! Amikor egy férfi megüt egy nőt, az kb. olyan, mint a megcsalás: azonnal be kell rekeszteni mindent. Saját érdekedben mondom, mert nem akarom, hogy esetleg veled történjen valami, vagy a srácnak is legyen gondja a meggondolatlansága, idegessége miatt. Nem kell rendőrségre se menni, vagy ilyesmi, egyszerűen állj a sarkadra és azonnal hagyd őt el most! Nem holnap, hanem most!
2021. márc. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a kérdés, hogy mit tegyél, hanem az, hogy miért vagy még vele.
2021. márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
#2 -> #3 Sikeresen leszűrted a "lényeget"... Olyan nincs, hogy megérdemli a verést egy lány! Nekem is volt már idegesítő lányokkal, illetve nőkkel dolgom, de ilyenkor baromi egyszerű a képlet: megköszönöd, hogy szakított rád időt, de úgy érzed, nem fog ez működni. Kapcsolatban ugyanez a protokoll: Egyik a másiknak korrekten megmondja egy nyugodt pillanatban, hogy legyen ennyi az egész. A verés nem megoldás, ezek után a két kezemet is összeteszem, nehogy bárkinek veled kelljen élnie. Mert bármi, ami téged idegesíteni fog, azért szét fogod verni a fejét, mert "megérdemli".
2021. márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%

Szülj minél előbb gyereket, az mindig megoldja az ilyen kapcsolatokat...

Jesszus szerinted mit kellene tenned?

2021. márc. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit? Menekülj...mihamarabb!!!
2021. márc. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd már el a p*csába. Ettől nem felnőtt lesz a kapcsolatotok, hanem mérgező, szánalmas meg károsító.
2021. márc. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez remélem hogy trollkérdés.

Ha mégsem, akkor ebbe avasd be a szüleidet mert hidd el ők majd tudják mit kell csinálni. Remélem faterod egy rozsdás metszőollóval fogja kiherélni a töketlen kisgyereket.

2021. márc. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Sajnos senkim nincs akire számíthaték, mindenkit az összes barátnőm elmarta mellőlem..
2021. márc. 9. 06:20
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
És a családod, a szüleid?
2021. márc. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!