Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátom eléggé furán viselkedi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom eléggé furán viselkedik? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igazából lehet hülye voltam, folyamatosan cseszegettem meg leordítottam mindenért, bármit is tett, de hát egyszerűen ilyen hangulatban voltam. Két napja teljesen nem keresett, ma csak felhívtam mert már ez megijesztett, azt mondta: nincs kedve kitenni magát még több ok nélküli baszogatásnak és sértésnek, mikor ő csak jót akart, és egész egyszerűen nem érdemelte meg ezt az egész viselkedést, úgyhogy amíg nem látja, hogy változás lesz, ne várjak tőle semmit. Szakítani akarna?
2023. máj. 16. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ezek után gyökeresen változtatsz magadon. Az sem lepne meg, ha szakítana, mert ezt eléggé elszúrtad. Legközelebb figyelj oda.
2023. máj. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem viselkedik furcsán. Te viselkedsz toxikusan.

Mit tegyél? Kérj őszinte elnézést, tedd jóvá, és soha az életbe ne kezelj senkit úgy mint egy darab szart, ne hisztizz, tanulj önkontrollt, és válj emberré, egy felfuvalkodott pondró helyett. Önreflexió. Pszichológus. Ami kell hozzá.

2023. máj. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem fura viselkedés, ez a természetes egy ilyen helyzetben. Örülj, hogy még a barátod.
2023. máj. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerencséd van, veheted utolsó figyelmeztetésnek.
2023. máj. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ő viselkedik furán.
2023. máj. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Te sem örüln ha feleslegesen üvöltöznének veled és toxikus lenne a párod.Változtass a viselkedéséden ha azt szeretnéd,hogy a barátod maradjon.
2023. máj. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13%
Agresszív gyagyás vagy.. igérgetni bárki tud, hogy megváltozik.
2023. máj. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Ahogy a kettes leírta.
2023. máj. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!