Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek,az osztálytársa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek,az osztálytársam/haverom elkezdett udvarolni a húgomnak?

Figyelt kérdés

Ez annyira kellemetlen nekem, ráadásul féltem is a húgomat.

A havert is bírtam eddig együtt buliztunk csajoztunk.

Most pedig annyi lány közül pont a húgomat fűzi,akinek pedig láthatóan tetszik is.



2023. aug. 10. 09:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Miért gond ez neked? Engem nem zavarna, ha egy barátom összejönne a húgommal. Bízom a húgomban, hogy el tudja dönteni, hogy kivel akar lenni.
2023. aug. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Hát engem zavar.

A húgom mindig áradozik nekem,hogy milyen rendes srác a haverom..


"Azt mondta különleges vagyok,azt mondta szép a mosolyom,hogy rögtön megtetszettem neki,azt mondta hogy egy igazi kincs vagyok stb."


Mindig mikor haverral bulizni mentünk ezekkel a béna szövegekkel szedtük fel a csajokat

2023. aug. 10. 09:54
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
Tisztázd le vele, hogy komolyan gondolja-e.
2023. aug. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Minek azt mondaná,hogy persze komolyan gondolja...


Tavaly azzal versenyeztünk,hogy a suliban ki tudd több csajt felszedni

2023. aug. 10. 10:02
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Tételesen fel tudnád sorolni azokat a hátrányokat, amik téged és a húgodat érnek azzal, hogy az illető a testvéreddel jár?

Mert ha nem, akkor engedd el a dolgot. Bárki udvarol a húgodnak, ha ismerős, ha idegen, az lehet hóhányó, de lehet rendes ember is. Lesz ilyen is olyan is, nem egy. De ezeken a tapasztalatokon mindenkinek át kell esni.

2023. aug. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%

Akko rti már összetörtétek pár lany szívét és mind túlélte, max ez lesz a húgoddal


Ne szólj bele azt csinál amit akar, semmi közöd hozzá!

2023. aug. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Szóval ha Ti másnak a hugát szédítitek az tök oké, de ha valaki ezt a te hugoddal játszaná el már egyből probléma. Kérlek köpd arcon magad 😇
2023. aug. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 hungarikum_202 ***** válasza:
100%

Nem rendelkezhetsz a húgod teste felett.

Megértem, hogy tetstvéri szeretet stb, de ez az ő döntése.

2023. aug. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%

Hát, gondolom bulizás közben vaskosan beszéltetek a lányokról, és most félsz, hogy a te húgoddal is ez lesz.

Annyit mondhatsz a srácnak, hogy ne használja ki a húgodat, mert leszeded a fejét.

A húgosnak meg mondhatod, hogy hogy beszélt a lányokról a srác, míg együtt hajtottátok a lányokat. Csak, hogy tudja, hogy mi a srác hozzáállása.

Ha meg igaz szerelem lesz közöttük, az tök jó.

De mindentől nem tudod megvédeni.

2023. aug. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
41%
Hajts az anyukájára
2023. aug. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!