Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek,az osztálytársa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek,az osztálytársam/haverom elkezdett udvarolni a húgomnak?

Figyelt kérdés

Ez annyira kellemetlen nekem, ráadásul féltem is a húgomat.

A havert is bírtam eddig együtt buliztunk csajoztunk.

Most pedig annyi lány közül pont a húgomat fűzi,akinek pedig láthatóan tetszik is.



2023. aug. 10. 09:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is van egy barátom, akinek tetszett valamikor a húga. Én megkérdeztem a barátomat, hogy zavarná-e, ha összejönnék vele. Ő azt mondta, hogy igen, ezért nem mentem rá. Ha barátok vagytok és megmondod neki, hogy ez téged zavar, akkor biztos nem fog rámenni. Ha így is rámegy, akkor nem vagytok barátok.
2023. aug. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
68%
Az egyetlen dolog, amit tehetsz, hogy szólsz a havernak, hogy a húgoddal vagy komolyan tervezzen, vagy sehogy.
2023. aug. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
95%

Talán nem kéne más lányokkal olyasmit csinálni, aminek nem örülnél, ha a pici húgoddal is megtörténne.

A haveroddal meg beszéld meg a dolgot, de készülj fel, lehet hogy a húgod nem fog örülni a dolognak.

2023. aug. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én bátyám lennél, és megpróbálnál beleszólni a magánéletembe, akkor igencsak helyretennélek, semmi, de semmi közöd hozzá, ahogy a haverjaid magánéletéhez sem.
2023. aug. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 hungarikum_202 ***** válasza:
7%

#11

Ez nem így működik.

Hol élsz, óvodában?

Te bajátom vagy, te meg nem vagy a bajátom.

2023. aug. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
62%

#15


De, így működik. Ha valaki semmibe veszi egy fontos kérésemet, akkor takarodhat az életemből. Ettől függetlenül én pl kifejezetten örülnék, ha egy haverom a húgomnak udvarolna.

2023. aug. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem alapvető, hogy a haver húga tabu... ha úgy alakul, hogy mégis megtetszik akkor megkérdezem a haveromat, hogy zavarná-e a dolog. A haverod egy féreg. De tudod, az élet mindig vissza adja a dolgokat. Most legalább lehetsz kicsit a féltő testvér szerepében. És nem tehetsz semmit, mivel még ha fel is vered haverod állát és lekopik a húgodról, akkor is szarul jössz ki a dologból mert nem hiszem, hogy a húgod örülne az akciónak. Ha meg nem szólsz bele akkor hagyod szépen húgod szívét összetörni. Húgodat sajnálom, de neked jó lecke ez.
2023. aug. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 hungarikum_202 ***** válasza:
62%

#17

Betöltik mind a ketten a 18-at, akkor már semelyik ismerősüktől meg családtagjuktól nem kell enegedélyt kérni, hogy kifújhassák az orrukat, arra meg főleg nem, hogy kivel szertnének kapcsolatot. Max szembesíted a barátod, hogy kapcsolatot alakítasz a hugával, aztán ennyi, leléptek a csajjal valamerre.

Majd ha felnőttök, akkor látjátok, hogy így mennek a dolgok.

2023. aug. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
75%

#17 vagyok

#18

Felnőtt ember vagyok. És nyilván senki engedélye nem kell, de úgy gondolom, hogy többet ér egy baratság.

Egyébként pedig van húgom és volt olyan, hogy egy barátommal jött össze. A srác megkérdezte, hogy nem zavarna-e a dolog és persze nyilván nem szólok bele, hogy mit csinálnak. De jól esett, hogy számít a barátomnak a véleményem, az érzéseim. Lehet neked is kéne egy igaz barát és akkor nem gondolnád, hogy feltétlen szarni kell a másikra és mindenen átgázolni egy punciért.

2023. aug. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 hungarikum_202 ***** válasza:
83%

#19

Értem, amit írsz.

Lehet én fogalmaztam fogyatékosul.

Arra akartam kilyukadni, hogy a bátyóka nem mondhatja meg a húgicának, hogy kivel barátkozhat meg kivel nem. Kivel alakíthat ki kapcsolatot, meg kivel nem.

2023. aug. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!