Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek,az osztálytársa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek,az osztálytársam/haverom elkezdett udvarolni a húgomnak?

Figyelt kérdés

Ez annyira kellemetlen nekem, ráadásul féltem is a húgomat.

A havert is bírtam eddig együtt buliztunk csajoztunk.

Most pedig annyi lány közül pont a húgomat fűzi,akinek pedig láthatóan tetszik is.



2023. aug. 10. 09:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

#20

Igen ez szerintem is egyértelmű viszont félteni és tanácsot adni neki igenis érdemes, főleg amikor ismered a másik felet akiről esetleg tudod, hogy nem bánik jól a nőkkel. Ezentúl minden az ő döntése, én nem szólok bele de mellette állok. És van amikor ki is kéri a véleményem vagy éppen segítséget kér egy-egy helyzetben és ilyenkor testvéri kötelezettségemnek érzem, hogy kiállok mellette.

Egyébként pedig köszönöm az értelmes választ és bocsánat ha félreértettem a hozzászólásod.

2023. aug. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 hungarikum_202 ***** válasza:

#21

Igen, azzal én is egyetértek, hogy lehet tanácsokat adni neki meg félteni.

Nekem öcsém van, most megy középsuliba, kb 120 kilóméterrel arréb, szóval kolis is lesz, én is az vagyok már jó ideje, tudok mi a helyzet, szóval én is elláttam tanácsokkal.

Örülök, hogy közös nevezőre jutottunk végül a témában.

2023. aug. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!