Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A srácok csak olyan lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácok csak olyan lányt mutatnak be a barátaiknak, akiket elég jónak tartanak?

Figyelt kérdés
Pl. egy 18 éves izmos jó pasinak van egy kalandja egy lánnyal, majd mikor legközelebb találkoznak, a barátaival közös programra is hívja. Tudom, hogy a tiniknek fontos a haverok véleménye, olyan lányt nem hívna el, akit nem tart elég vonzónak, igaz?

2023. aug. 18. 10:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg igen, igaz. A haverok előtt tuti nem akar beégni.
2023. aug. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Igen.


Olyan làny aki nem tetszik annyira inkàbb rejtegetnèm.

2023. aug. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Bolondok vagytok ti, fingotok nincs az egészről. A szerelem nálatok nem több, mint egy lábjegyzet.
2023. aug. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Akit nem tart vonzónak, azt miért dugna meg?
2023. aug. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

Olyan lány, aki nem tetszik, nem szeretek, csak dugni kell, nem mutatok be másnak. Akit szeretek, még ha nem is egy nagy szépség, azt inkább bemutatom. Ebbe persze benne van az is, hogy a barátaimat is megválogatom, nem olyanokkal barátkozom, akik felületesek, ill. bunkók. A tiszteletet ill. tapintatot eleve elvárom mindenkitől a barátnőm részére is, legyen az akármilyen.


Másfelől ez egy kicsit kölcsönős is, ha a lány nem nagyon mutogat be, akkor én se erőltetem feltétlenül. Ha én nem ismerek senkit az ismerősei közül, addig én nem mutatom be a családnak, összes mindenségemnek.

2023. aug. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#5 olyan lánnyal egyáltalán miért dugsz, aki nem tetszik? xd


Amúgy igen, egyetértek, én se mutatnék be olyan pasit a barátaimnak, akit nem tartok úgymond felvállalhatónak. Bár én olyannal le se fekszek, még részegen sem.

2023. aug. 18. 11:51
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Ha csak dugni akar az ember, akkor nem biztos, hogy nézeget. :D
2023. aug. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Fuh hát én nem tudnék olyannal lefeküdni, akire fel se izgulok. Mondjuk szerencsére nekem mindig akad izmos srác, nem kell megalkudnom xd
2023. aug. 18. 12:09
 9/18 anonim ***** válasza:
75%

Nem azt mondtam, hogy nem izgató, hanem hogy nem szép. Volt már dolgom egy olyan nővel, aki nem volt egy szépség, (ronda sem) de még ma is emlékszem, rá, hogy milyen izgató érzés volt már csak az is, hogy megérintette az arcom, hát még a többi. :D

Ez nem megalkuvás volt.

De nem azért nem mutattam be, mert szégyelltem, hanem azért, mert az alkalmi partnereket nem mutogatom be általában.

2023. aug. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ja jó, persze nem kell mindenkinek Brad Pitt/Palvin Barbi arccal rendelkezni ahhoz, hogy vonzó legyen, ez tiszta sor :D
2023. aug. 18. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!