Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A srácok csak olyan lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácok csak olyan lányt mutatnak be a barátaiknak, akiket elég jónak tartanak?

Figyelt kérdés
Pl. egy 18 éves izmos jó pasinak van egy kalandja egy lánnyal, majd mikor legközelebb találkoznak, a barátaival közös programra is hívja. Tudom, hogy a tiniknek fontos a haverok véleménye, olyan lányt nem hívna el, akit nem tart elég vonzónak, igaz?

2023. aug. 18. 10:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%
Miféle Brad Pitt ről beszélsz? Úristen, te hány éves vagy? 😂
2023. aug. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
#11 szerintem ha valaki azt akarja mondani, hogy “átlag mindenki szerint jóképű pasi”, akkor őt mondja. Fiatalok közt nem tudok olyat, akinek a neve ilyen szállóigévé vált volna🤣
2023. aug. 18. 13:16
 13/18 anonim ***** válasza:
18%

4-es


Nekem volt olyan időszakom mikor sorba szedtem fel a jobbnàl jobb nőket, de ez nem tart örökkè. Ez egy szerencsès àllapot mikor mindig össze jön.


Aztàn ezt a korszakot követi egy olyan korszak amikor mèg az a csaj sem feltètlenül akar veled össze jönni akiről azt gondolod, hogy àtlag alatti. Egy pasinak kell a szex ès ha nem tudod felszedni azokat a csajokat akik tetszenek neked akkor maradnak azok akik annyira nem tetszenek, normàlis esetben nem jönnèl össze velük, de dugni akarsz ezèrt fel szeded őket az ìnsèges időkben.


Azt hittem ez egyèrtemű.

2023. aug. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt minden a barátságon múlik. Például, ha ez a nagyon jó pasi egy kirakatbarátságban van, akkor simán lehet, hogy egy olyan lányt visz oda, aki neki nem is tetszik annyira, de mégis őt hívja, hogy megfeleljen a többieknek.

"Tudom, hogy a tiniknek fontos a haverok véleménye" - Ha egy srácna igaz barátai vannak, akkor nem fogja érdekelni őt, hogy a barátai szerint szép-e az adott lány, vagy sem.

2023. aug. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
kérdező ha velem jönnél össze nem kellene félned mivel nincsenek barátaim
2023. aug. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
49%
De amúgy tényleg honnan jött ez, hogy mindig Brad Pittet emlegetik férfiszépségként? Már akkor középkorú volt, amikor elterjedt az internet.
2023. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
76%
Ember, mit nem lehet azon felfogni, hogy a Brad Pit-ezés nem arról szól, hogy akkor tényleg úgy nézzen ki, hanem egy fogalomként használt kifejezéssé vált kortól függetlenül.
2023. aug. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi, talán így sikerül felfognia szegénynek.
2023. aug. 19. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!