Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha a régi szerelmeddel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha a régi szerelmeddel évekkel később találkoznál, hogy reagálnál rá?

Figyelt kérdés
Mondjuk az élet elsodort téged a régi szerelmedtől és újra felbukkant az életedben.

2023. szept. 11. 14:39
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést az inspirálta, hogy nekem felbukkant a régi fiúm.
2023. szept. 11. 14:42
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék, hogy hogyan alakult az élete, mik történtek vele, ilyesmik. Az érzelmek...lehet felszakítana pár sebet, ha még nem lennék túl rajta, de ennyi.
2023. szept. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyban függne attól, hogy korábban hogyan szakítottunk! Barátságosan vagy haraggal váltunk-e el!
2023. szept. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Én nő vagyok, elmondom, hogy az én exem hogy reagált. 4 év után jött haza külföldről, a szakításunk után ment ki.

Többször találkoztunk, mert ugyanarra lakunk tömegközlekedéssel, egyértelműen észrevett, de nem köszönt.

Aztán egyszer olyan szituban találkoztunk, ahol kb muszáj volt odajönnie, de nagyon zavarban volt, annyit mondott, hogy új a hátizsákja, aznap vette, tetszik-e nekem. Nem igazán érdekelte, mi van velem, csak hogy jó-e a munkahelyem. Kb 2 perc volt, amíg beszéltünk, elég is volt. Azóta is többször elmentünk egymás mellett, sosem köszön, a köszönést sem fogadja.


6 év után lett vége, én közösen döntöttünk így, de ő akkor már félig egy másik kapcsolatban volt, ami azóta is megvan neki.

2023. szept. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pont múlthét csütörtökön láttam a volt szerelmemet. Bár az a szerelem csak egyoldalú volt, esélyem se volt nála. Nagyon szenvedtem miatta, és igazából még a mai napig se sikerült túltenni magam rajta. 2 éve nem is láttam, de csütörtökön én is meg ő is mentünk haza az egyetemről és a buszmegállóba észrevettem, de ő nem vett észre (sztem). Bunkóság vagy nem, én nem mentem oda hozzá, nem is köszöntem. Még mindig nem léptem túl rajta, nem akartam visszaesni a depressziós, nyomorúságos stb. helyzetbe.
2023. szept. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Mennyi időt voltatok együtt?
2023. szept. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

20 év után futottunk össze a villamosmegállóban. Egyedül volt. Ráköszöntem. Tipródott, zavarban volt, nem köszönt vissza. Hagytam a fenébe. Aztán láttam, hogy többször is próbálta úgy intézni, hogy megint összefussunk, de nem szólított volna meg az istenért sem, csak bámult. Gondoltam, ez egy komplexusos hülye lett. Átnéztem rajta.

A bánatnak van kedve az ilyen játszmázásokhoz. Miért nem lehetett visszaköszönni, hogy : Szervusz, Zenóbia! Örülök, hogy látlak. Mi jó történt veled az utóbbi 20 évben?

2023. szept. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

en facebookon vettem fel 17 evvel a szakitas utan az exemet egy hulye otlettol vezerelve. nagyon megszenvedtem a szakitast, ki akartam probalni, most hogy reagalnek ra, de azota se irtam ra.


ha eloben talalkoznank, nem tudom, mi lenne. nagyon fontos volt nekem, de azota mar csaladom van, valszeg csak furcsa lenne, de sokmindent nem tudnek kezdeni a helyzettel.

2023. szept. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 NTBS ***** válasza:
92%
Volt rá példa. Kellemes volt.
2023. okt. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A nagynéném az egyetem alatt házasodott. Mire diplomáztak, el is váltak.

Hamarosan férjhez ment ismét. Született 3 gyereke. 15 év múlva a piacról tartott haza tele szatyrokkal, s szembejött vele az első férje, aki szintén családos volt már. Megörültek egymásnak. Azonnal kivette a kezéből a nehéz szatyrokat, és hazáig kísérte, közben kellemesen elbeszélgettek, kinek hogy alakult az élete. Amikor megérkeztek, mikor elbúcsúztak, kezet csókolt a nagynénémnek.

Hát így kéne valahogy, nem?

2023. okt. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!